Jump to content
TBoneTX

SERBIA (Part II)

 Share

3,513 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

1stLove....9.10 jel tak? Do maja ce biti case na NVCju;)

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

SUPER...

Kaze meni zeni, da kad sve zavrsimo da se mogu zaposlit na NVC koliko sam nastudirao to :)

Drzte ljudi fige da meni prodje NVC i intervju jer koristimo ustedjevinu da prodjemo income requirement.

hehhe bogami ja drzim .nadam se da uskoro picite zamnom na intervju. I usput ako se zaposlis na nvc budi malo blazi prema ljudima ;)
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

SUPER...

Kaze meni zeni, da kad sve zavrsimo da se mogu zaposlit na NVC koliko sam nastudirao to :)

Drzte ljudi fige da meni prodje NVC i intervju jer koristimo ustedjevinu da prodjemo income requirement.

. Haha i meni moj muz kaze da ce da me zaposli u USCIS ili NVC,koliko ga opterecujem sa tim stvarima.Naravno da ti drzimo fige,svima nam je to potrebno sada.
Link to comment
Share on other sites

. Haha i meni moj muz kaze da ce da me zaposli u USCIS ili NVC,koliko ga opterecujem sa tim stvarima.Naravno da ti drzimo fige,svima nam je to potrebno sada.

aj ina iste smo ja sam svoga isto ubijala sa tim.znas kad sam onda pocela sama da zovem redom nvc , ambasade , ma do cega sam stigla, ah mi zene uvjek nestrpljive

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

aj ina iste smo ja sam svoga isto ubijala sa tim.znas kad sam onda pocela sama da zovem redom nvc , ambasade , ma do cega sam stigla, ah mi zene uvjek nestrpljive

Stvarno smo nestrpljive,to nam je u krvi.☺ Stvarno smo teske,bar ja!Mislim da sam muzu glavu probila zbog ovih papira!
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

ej kad ste vi poslali u uscs? Da mozda ponedjeljak nam donese svima neke bolje vjesti

To bi bilo fenomenalno, Al tesko. PD nam je OCT 9, i upali smo u NSC koji trenutno radi kraj jula i pocetak avgusta. CSC radi kraj novembra, a VSC oktobar.

Sad sedimo i cekamo. Ako bude sreće, čućemo nesto pre marta.

SUPER...

Kaze meni zeni, da kad sve zavrsimo da se mogu zaposlit na NVC koliko sam nastudirao to :)

Drzte ljudi fige da meni prodje NVC i intervju jer koristimo ustedjevinu da prodjemo income requirement.

Drzimo!!!! :)?????

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo fenomenalno, Al tesko. PD nam je OCT 9, i upali smo u NSC koji trenutno radi kraj jula i pocetak avgusta. CSC radi kraj novembra, a VSC oktobar.

Sad sedimo i cekamo. Ako bude sreće, čućemo nesto pre marta.

Drzimo!!!! :)?????

Bice uskoro ja imam osjecaj u martu ili aprilu vidjeces. Samo treba strpljenja nista vise
Link to comment
Share on other sites

Stvarno smo nestrpljive,to nam je u krvi.☺ Stvarno smo teske,bar ja!Mislim da sam muzu glavu probila zbog ovih papira!

hehhe ja tadodjer, moj kaze da sam ga ispametila vise. Hehhe sto nisu isli na zaruke pa nebi vako bilo lol, mene moj za..bo nije mi reko da ce vako dugo trajati loll.. hehhe ja sam se znala toliko puta posvadat bezveze, nema razloga al et.
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

To bi bilo fenomenalno, Al tesko. PD nam je OCT 9, i upali smo u NSC koji trenutno radi kraj jula i pocetak avgusta. CSC radi kraj novembra, a VSC oktobar.

Sad sedimo i cekamo. Ako bude sreće, čućemo nesto pre marta.

Drzimo!!!! :)?????

I ja imam osecaj da ce ti biti mart,April!I ja drzim?????
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

hehhe ja tadodjer, moj kaze da sam ga ispametila vise. Hehhe sto nisu isli na zaruke pa nebi vako bilo lol, mene moj za..bo nije mi reko da ce vako dugo trajati loll.. hehhe ja sam se znala toliko puta posvadat bezveze, nema razloga al et.

. Znam odlicno i kod mene je takva situacija,ali to je normalno kada smo razdvojeni.I ja sam zbog toga cesto nervozna!?
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Jos se ja pitam sto vam tako dugo proces traje...kad ono posle vidim da vecina ima tu bracnu vizu. Ja sam isla preko verenicke, sto mnogo krace traje...mada doduse, ja sam cekala godinu dana, jer su onda svim ilegalcima dali mogucnost da legalizuju status u usa, pa je bio haos. Nadam se da ce vam svima sto pre odobriti :)

N400 Journey
 
2017-01-10: package sent 
2017-01-23: NOA1 hard copy received (date on the NOA1 01/17/2017)
2017-02-10: biometrics appointment 
2017-02-22: in line for the interview
2017-07-05: case status changed to we scheduled your interview ...etc
2017-07-10: interview letter received
2017-08-07: interview 
2017-09-01: in line for Oath
 
ROC Journey
2015-12-28: package sent
2015-12-29: NOA1 (received on 2016-01-19)
2016-01-26: biometrics app. in Fargo (letter received in mail on 2016-01-14)
2016-07-22: NOA2 Approved!
2016-07-30: Green card received
 

AOS Journey

2013-09-20 ( Day 1 ) - AOS, EAD, AP applications sent

2013-09-23 ( Day 3 ) - AOS, EAD, AP applications received

2013-09-26 ( Day 6 ) - email NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-09-30 ( Day 10 ) - hard copy NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-10-08 ( Day 18 ) - Biometrics Appointment Notice received in the mail

2013-10-25 ( Day 35) - Bio. Appt. in Fargo

2013-11-26 (Day 67) - EAD and AP approved !!!

2013-12-02 (Day 72) - EAD and AP sent to my address 

2013-12-05 (Day 75) - EAD and AP received in mail

2014-03-11 - RFE for AOS (some vaccination missing)

2014-03-18 - RFE respond sent

2014-03-24 - GREEN CARD APPROVED (CARD IN PRODUCTION)

2014-03-31 - GREEN CARD RECEIVED IN MAIL

 
 
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Mi smo podneli IR1/CR1 ali i K3, mada da je slaba vajda od K3.

Vise bi voleli da smo vec na istoj adresi ovde, al smo hteli da muž ima mogućnost da radi relativno brzo po dolasku, sto ne bi bio slučaj sa K1. Sad sta je tu je, cekamo. A meni kad prodje sezona na poslu, ja mogu da radim i iz evrope pa mozda to i uradimo, Videcemo.

:)

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...