Jump to content
TBoneTX

SERBIA (Part II)

 Share

3,513 posts in this topic

Recommended Posts

Poznato mi je odlicno koliko su oni "ljubazni".Nisam znala da to ide tako,mislila sam da se to iz ambasade zakazuje.Ko ce znati sta je u pitanju?

I ja sam mislila kao I ti ina, nazalost tako nije jer sam se uvjerila, licno sam zvala ambasadu rekli su da cekam emakl od nvc da oni zakazuju, da ambasada jos nije primila moje papire.da cu biti obavjestena o svemu.a njima se ne zuri ko nama lol , izgleda da jos odugovlace

Drzimo Begy, drzimo! :)

hvala punooo ♥♥♥♥
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

I ja sam mislila kao I ti ina, nazalost tako nije jer sam se uvjerila, licno sam zvala ambasadu rekli su da cekam emakl od nvc da oni zakazuju, da ambasada jos nije primila moje papire.da cu biti obavjestena o svemu.a njima se ne zuri ko nama lol , izgleda da jos odugovlace

hvala punooo ♥♥♥♥

. Bice za koji dan,videces.?Sigurna sam ☺
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Begy kazem ti...ovaj tjedan ces dobiti zakazan termin, kada pocnu zakazivat za mart.

1stLove iznenadio sam se kako je nasa zajednica jako povezana i kako si ljudi pomazu....kad bi doma tako bilo...gdje nam bi bio kraj!

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

Begy kazem ti...ovaj tjedan ces dobiti zakazan termin, kada pocnu zakazivat za mart.

1stLove iznenadio sam se kako je nasa zajednica jako povezana i kako si ljudi pomazu....kad bi doma tako bilo...gdje nam bi bio kraj!

ajme ljudi hvala ma punooo ..frips iz tvojih usta u bozije usi.a ovaj forum volim najvise gdje su nasi ljudi sa balkaana I trebamo se drzati zajedno.i ja vama zelimmm sve najbolje... da se sto prije spojimo sa nasima voljenima.
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Begy kazem ti...ovaj tjedan ces dobiti zakazan termin, kada pocnu zakazivat za mart

1stLove iznenadio sam se kako je nasa zajednica jako povezana i kako si ljudi pomazu....kad bi doma tako bilo...gdje nam bi bio kraj!

Evo Begy meni je Frips bio srecan,rekao mi je da ima osecaj da ce mi odbriti u USCISU i posle dva dana je stvarno bilo odobreno,tako da se ja uzdam sada u njegov osecaj!?☺?
Link to comment
Share on other sites

. Bice za koji dan,videces.?Sigurna sam ☺

jsvi kad dobijes broj.. :* :* :* :* :* ♡♡♡♡♡

Evo Begy meni je Frips bio srecan,rekao mi je da ima osecaj da ce mi odbriti u USCISU i posle dva dana je stvarno bilo odobreno,tako da se ja uzdam sada u njegov osecaj!?☺?

uhh nisam znala izgleda da je frips ko neka prorocica hehe salim se.. boze daj da budd takko, ipak hvala na potpori.i ja sam tu za vas
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Evo Begy meni je Frips bio srecan,rekao mi je da ima osecaj da ce mi odbriti u USCISU i posle dva dana je stvarno bilo odobreno,tako da se ja uzdam sada u njegov osecaj!?☺?

Ma da? Fulao sam profesiju hahahah

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Begy kazem ti...ovaj tjedan ces dobiti zakazan termin, kada pocnu zakazivat za mart.

1stLove iznenadio sam se kako je nasa zajednica jako povezana i kako si ljudi pomazu....kad bi doma tako bilo...gdje nam bi bio kraj!

Da, zaista jeste tako. Većina nas je otisla davno i nakon ovoliko godina svi i jesmo postali familija, pa se tako i drzimo i odnosimo prema novima. Lep je osecaj.

Evo Begy meni je Frips bio srecan,rekao mi je da ima osecaj da ce mi odbriti u USCISU i posle dva dana je stvarno bilo odobreno,tako da se ja uzdam sada u njegov osecaj!?☺?

Frips, kad god zelis da mi kaže nesto... Slusam :) :) :)

ajme ljudi hvala ma punooo ..frips iz tvojih usta u bozije usi.a ovaj forum volim najvise gdje su nasi ljudi sa balkaana I trebamo se drzati zajedno.i ja vama zelimmm sve najbolje... da se sto prije spojimo sa nasima voljenima.

Takodjer! :) drzim vam fige i cekamo ponedeljak :)
Link to comment
Share on other sites

Da, zaista jeste tako. Većina nas je otisla davno i nakon ovoliko godina svi i jesmo postali familija, pa se tako i drzimo i odnosimo prema novima. Lep je osecaj.

Frips, kad god zelis da mi kaže nesto... Slusam :) :) :)

Takodjer! :) drzim vam fige i cekamo ponedeljak :)

ej kad ste vi poslali u uscs? Da mozda ponedjeljak nam donese svima neke bolje vjesti
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Hahaha ali stvarno je bilo tako.☺

SUPER...

Kaze meni zeni, da kad sve zavrsimo da se mogu zaposlit na NVC koliko sam nastudirao to :)

Drzte ljudi fige da meni prodje NVC i intervju jer koristimo ustedjevinu da prodjemo income requirement.

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...