Jump to content
TBoneTX

SERBIA (Part II)

 Share

3,513 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

I K3? Sa K3 barem 3 mjeseca nemoze raditi, mora se onda podnjeti jos I485(mislim da taj form) koji kosta 1k$.

K3 je nekada bila ok viza dok je Cr1/r1 trajala i po dvije godine da samo peticiju odobre.

Sto ce se na kraju dogoditi je, da ce do NVC doci obe, Cr1 i K3 i da ce NVC K3 odbaciti.

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

I K3? Sa K3 barem 3 mjeseca nemoze raditi, mora se onda podnjeti jos I485(mislim da taj form) koji kosta 1k$.

K3 je nekada bila ok viza dok je Cr1/r1 trajala i po dvije godine da samo peticiju odobre.

Sto ce se na kraju dogoditi je, da ce do NVC doci obe, Cr1 i K3 i da ce NVC K3 odbaciti.

To nam me neko savetovao, pre VJ foruma, kao nista ne kosta da se podnese.

Tako je kad ne zna covek. Tako sam i predpostavila da ce biti sa K3.

Vidim da K3 niko i ne spominje ovde, kao opciju.

Edited by 1stLoveRedo
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Ne brini, nece utjecat na brzinu slucaja:) sve ce bit ok, zatvorit ce K3 i nastqvit sa Cr1:)

Edited by Frips

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

Hej, tu smo :D. Ja jos nemam nazalost, valjda od srijede pocinje rasporedivanje za intervju, prvu sedmicu marta.nadam se da cu dobiti uskoro nesto pocela sam sizit ova moja ambasada zaspala grrr,,.kod tebe?

Link to comment
Share on other sites

Halo narode moze pomoc, ja sam ocajna.muz kaze da je nazvao nvc I jos nemaju datum za nas. Znatel koliko je najduze cekanje za intervju za bracnu vizu, vidjela sam da neko ceka po 5 6 mj da li je to moguce?da li cu I ja cekati toliko, jer evo sad ce 10 februara biti 2mj? Molim vas pomozite mi

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Joj ne znam zaista, nismo ni blizu pa nemam iskustva.

ALI, sad sam procitala negde da ce dosta NVC ogranaka biti zatvoreno sutra i mozda cak prekosutra, jer je nevreme pa istocna obala posluje na pola snage. Datumi, kako je Frips rekao, bi trebalo da budu objavljeni uskoro.

Meni sve zvuci da ce te vi dobiti datum do kraja meseca. Ja se nadam

Drzim fige!

Link to comment
Share on other sites

Ajaj nisam znala. Pa muz mi sad tako rekao znas kad sam pocela plakati.uglavnom u zvemu ovome ima jedna dobra vjest, muz mi dolazi u februaru sad, maakar cu ga vidjeti ako nista drugo.Omg dje je frips sad on se razumije u to :) .jer neznam da li je moguce da toliko odugovlace sa nasim intervjuom.

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Eeeee super sto ti muž dolazi ;)

Ja gledam karte da skocim do mog, Al mi je sezona na poslu pa nisam sigurna hocu li moci.

Mada mislim da vidim neki let u skoroj budućnosti. :)

Nadam se da ce Frips da se pojavi uskoro i prenese svoje iskustvo.

Edited by 1stLoveRedo
Link to comment
Share on other sites

Eh draga moja I vrjeme mu je da dodje s obzirom da nije bio god I po, mozes mislit kako mi je.Pa da ako budem morala jos cekat bice mi lakse makar, a koristi on sad priliku kad su karte skroz jeftine a dollar otiso gore.Pa znam kako je ni moj nije mogao doci zbog posla, al et sad je dobio slobodno.Bilo bi super kad bi mogla ga posjetit, usput gdje ti bude muz, koji grad? Nadam se I ja da ce se frips javit da mi da savjet makar.hvala ti na podrscii.

Edited by Begy
Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

;) super! Sad ce to jos malo :)

Nadam se da ce moci da dodje na duze.

Mi smo iz NS, Al mi je muž u Nemackoj trenutno, tamo je dok ne dodje vreme da dodje vamo.

Ja u principu mogu da radim iz EU, Al sam racunovodja i do Aprila mi bas nije pametno da radim iz EU. Imam samo jednog klijenta kod kojeg idem, svi ostali su online samo...Sad mi je cilj da sredim klijente za porez, pa ... Gledam letove :)

I nema na cemu, to je najmanje sto mogu da dam podrku :)

Edited by 1stLoveRedo
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Helou.....guzva na poslu:/

Huh Begy.....nemam ni ja bas iskustva sa intervjujima ali kod nekih na zalost zakazivanje traje duze.....Sada zasto je to tako, nemam pojma ali mislim da tu ambasada odigra glavnu ulogu (barem po onome sto sam jucer navecer saznao od NVC rep - koja mi je rekla da moj request mora odobriti ambasada u Ljubljani). Znaci ako moraju oni odobriti da li ce me "primiti" ili ne....onda morajo i oni (ambasada) javiti datum intervjuja.

Nadam se da ces ovaj tjedan saznati datum!!!

http://www.visajourney.com/wiki/index.php/NVC_Process#Step_10_-_Interview_Date

Edited by Frips

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...