Jump to content
TBoneTX

SERBIA (Part II)

 Share

3,513 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Samo da vam javim da je muz upravo otisao u DHL a pokupi vizu

Idemo nazad 09/15, uz pomoc milja i skoro nista para smo uspeli da ga ubavimo na moj let

Nisam bas aktivna, jer ne stizem ni da radim a kamoli ostalo

Evo nas u SR, sa familijom i konacno je sve kako treba

veliki pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

jeeeeeej uzvajte !!! ako stignes objasni kako skupljas milje-predpostavljam ,ali jasnije je kada neko sa iskustvom to isprica .i kako se mogu prenositi na drugo lice.

i da njemu salju pasos ?misleh da moze da se ode po njega ?

Link to comment
Share on other sites

nevene -jesu :) ,dokle se vi stigli ? nama jos nije stigla posta od nvc-a da smo kod njih ,jel bi trebalo u toj posti da stoji dalja instrukcija sta i kako ?poslali su 3.8.

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Čestitke 1st!!! Zelim vam brz i ugodan put doma :) Sretan put!

USCIS

01/23/2015 I-130 Sent

01/26/2015 NOA1

05/28/2015 NOA2

NVC

06/10/2015 NVC Received
06/25/2015 Received DS-261 / AOS Bill
07/06/2015 Submitted DS-261
07/08/2015 Paid AOS Bill
07/26/2015 Submitted IV Bill
07/27/2015 Paid IV Bill
09/15/2015 Send AOS/IV Package
10/21/2015 NVC CC
12/01/2015 Interview - Approved (12/03/2015 Visa in hand)
03/11/2016 POE Chicago
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Serbia
Timeline

Ljudi...po ovom sajtu http://www.myprioritydate.com, nas PD dolazi na red u julu 2016! Ja znam da je to sajt samo za estimation, ali izgleda suludo, uz pretpostavku, da je tacno, da NVC salje (u mom slucaju F3 sa PD 08.11.2004.) 13 meseci unapred (dobih WC 29.06.2015.)?! Po current VB - tacno smo na 6 meseci od PD (F3 VB Sep '15 - 08.05.2004. - moj PD 08.11.2004.) - sta mislite kad bi trebali dobiti IL - ja mislim - februar/mart, eventualno april 2016?

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

evo ovako:

Lekarski smo radili u Skenderbegovoj. Super profi, super ok mesto. Dosli u 9am, prosli lekarski pregled i vadjenje krvi do 10.15am, otisli u Resavsku 69, rentgen pluca je bio gotov za 5 minuta, pa nazad u Skenderbegovu, predali i rekli nam da se vratimo u 16h. Dosli smo u 15.45 i zavrsili za par minuta

Intervju:

Stigli u 8.45am, zakazano bilo u 9am

Odmah su nas poslali u posebnu liniju gde smo bili jedini za iseljenicku. Prosli smo security, zadrzali telefone i prosli.

Stigli u salu, dali nam broj, seli... prozvali nas za 15 minuta, uzeli nam originale i broj, pa seli opet

Prozvali nas opet, dosli, uzeli suprugu otiske

Prozvali opet, pa smo platili (expedite , pa nismo platili IV fee preko CEAC)

Prozvali opet u 10.45am i rekli nam da dodjemo u 14h

u 13.45pm smo bili tu, prosli security opet, dobili novi broj

Seli i cekali

Oko 14.15pm prozvali, dobili originale i pola naseg file-a nazad pa opet seli

posle jedno 10tak minuta su nas prozvali,

Rece konzul da joj je drago da smo zajedno tu, pitala nas par pitanja i rekla meni da sednem

Onda je ispitivala muza o tome kako smo se upoznali, koliko se znamo , kad nam je bila svadba,m gde, ko je bio, sta ja radim, gde smo bili... Sve u svemu sasvim ok pitanja i na mestu

posle jedno 15tak minuta je pozvala mene nazad, i rekla nam da zeli da nam kaze zajedno da je viza odobrena

:)

Danas je status promenjen u ISSUED, kupili smo kartu na milje

i idemo :)

Nevenne

Nadam se da će pomoći ovo

Evo nas u HR, viza stigla

Sto se tice milja, ima vise opcija

Ja sam na Virgin Atlantic pomocu putovanja i kupovine nakupila 95000 milja, međutim mnogo bolja opcija he bila Chase Saphicd CC, i na nju tj milje zaradjene na njoj smo uzeli kartu BGD-LHR

LHR-LAX je takođe ba mije ali i uz pare za taxe, sto je bilo manje od 200 gbp a let do Lhr je bio samo na milje bez da se ista plati.

Stanko

Nažalost ne razumem se, zao mi je sto nemam odgovor

SlRonhill i Violeta

- HVALA. :)

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Serbia
Timeline

Ljudi ovo mi stiglo jutros - W2 za 2014 (Cale poslao W2 za poslednje 3 godine) i moj military record je poslat 100% sa prevodom i 100% smo popunili household da je total 5 (nas 4-ro i 1 (otac) - total 5...katastrofa...

Checklist za Caleta:

[x] I-864, Affidavit of Support Checklist
[x] The Affidavit of Support is an important legal contract between you and the U.S. government. During our review,
we identified one or more sections that were either incomplete or contained incorrect information. Please review the
additional instructions below then complete and submit a new Affidavit of Support. You can download the I-864 form and
instructions at http://www.uscis.gov/i-864.
[x]
[x]
[x]
[x]
[x]
[x] In Part 5. Sponsor's Household Size, please correct the following...
[x] Item 1. The number of sponsored persons must match the number listed in Part 3, Item 7.
[x] Item 2. You must enter (1) for yourself in this field.
[x] Item 8. The household size must equal the sum of items 1 through 7.
[x]
[x]
[x] In Part 8, Sponsor's Contract, please correct the following...
[x] Item 1.b. You must enter the date of signature.
[x]
[x]
[x] You must submit the following financial evidence:
[x] __________2014_________________________ W-2 forms(s) or IRS Tax Transcript(s).


Checklist za mene (vec poslato sa prevodom u fulu?):

______9 - MILITARY RECORDS:________________________________________
Please submit a photocopy of the applicant's official military records.

Link to comment
Share on other sites

Cao raja, evo ja se pojede od brige. Poslali smo I130 packet i stigao je u Ameriku 26og Augusta. Od tad se nije mrdnuo iz New Hampshire gdje je stigao u postu. Ja neznam sta da radim. po mojoj procijeni trebao je vec da stigne u Chicago lockbox ali nista :(

Cao raja, evo ja se pojede od brige. Poslali smo I130 packet i stigao je u Ameriku 26og Augusta. Od tad se nije mrdnuo iz New Hampshire gdje je stigao u postu. Ja neznam sta da radim. po mojoj procijeni trebao je vec da stigne u Chicago lockbox ali nista :(

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Cao raja, evo ja se pojede od brige. Poslali smo I130 packet i stigao je u Ameriku 26og Augusta. Od tad se nije mrdnuo iz New Hampshire gdje je stigao u postu. Ja neznam sta da radim. po mojoj procijeni trebao je vec da stigne u Chicago lockbox ali nista :(

Cao raja, evo ja se pojede od brige. Poslali smo I130 packet i stigao je u Ameriku 26og Augusta. Od tad se nije mrdnuo iz New Hampshire gdje je stigao u postu. Ja neznam sta da radim. po mojoj procijeni trebao je vec da stigne u Chicago lockbox ali nista :(

Ne brini, to je normalno. Nije sve uvijek "up to date":)

Stanko.

Imas kopiju paketa AOs koji ste slali? Da nije poslalo w2 samo do 2013:/. Takodjer se zna desiti da se "propusti" part3,7 pitanje jer je na cudnom mjestu na formularu.

Provjerite dobro kopije i ako ste sve stvarno dobro popunili, pokusaj nazvati i traziti supervisora.

Edited by Frips

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Pozdrav, moze li mi neko reci par informacija vezano za Paket 3?
Hteo bih poceti skupljati dokumenta, da budem spreman kada stigne pismo.
Interesuje me koja sve dokumenta se traze, da li treba potvdra o odsluzenom vojnom roku, kao i vezano za uvreenje o nekaznjavanju, da li uzimam samo iz policije ili i iz suda?

Link to comment
Share on other sites

Lulucandy treba potvrda iz policije,suda I vojnog odseka,ako iz beograda ,u predhodnim postovima prelistaj unazad,stanko je naveo iz kojih ustanova tacno je uzeo te potvrde,ali nema potrebe da zuris jer one ti imaju rok trajanja ,a mozes sve da ih izvadis za dan,jedino iz mupa ako si ziveo na razlicitim teritorijama onda bi cekao nekih sedam dana da oni dobiju povratnu informaciju iz tog mesta boravka kakva ti je proslost.

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Serbia
Timeline

Ne brini, to je normalno. Nije sve uvijek "up to date":)

Stanko.

Imas kopiju paketa AOs koji ste slali? Da nije poslalo w2 samo do 2013:/. Takodjer se zna desiti da se "propusti" part3,7 pitanje jer je na cudnom mjestu na formularu.

Provjerite dobro kopije i ako ste sve stvarno dobro popunili, pokusaj nazvati i traziti supervisora.

Hvala...

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...