Jump to content
TBoneTX

SERBIA (Part II)

 Share

3,513 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Reče mi zena, ti si uradila sve sto može i sto bih ti ja predlozila.

Supervisor nije bio dostupan ?! Nije pominjala AP Al mi reče kako vidi da sam zvala ali da zahtev za IV nije do danas napravljen (tj, dok nije ona uradila zahtev) ?!?!?

Ne znam, idem jo da odspavam pa ću zvati opet

Edited by 1stLoveRedo
Link to comment
Share on other sites

kako se placa aos i iv ? da li klasicnom varijantom online preko us banke (naravno sa brojem racuna koji oni izdaju ) ili se loguje na ceac? ako se loguje na ceac kako se bankovi racun povezuje sa njima to mi nije jasno .

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Mislim da ti se placaju odvojeno al ne znam sad tocno....

A crtani je Snorkijevci ak se dobro sjecam :)

USCIS

01/23/2015 I-130 Sent

01/26/2015 NOA1

05/28/2015 NOA2

NVC

06/10/2015 NVC Received
06/25/2015 Received DS-261 / AOS Bill
07/06/2015 Submitted DS-261
07/08/2015 Paid AOS Bill
07/26/2015 Submitted IV Bill
07/27/2015 Paid IV Bill
09/15/2015 Send AOS/IV Package
10/21/2015 NVC CC
12/01/2015 Interview - Approved (12/03/2015 Visa in hand)
03/11/2016 POE Chicago
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Ako je ona napravila zahtjev za IV (moguce je), bit ce rjeseno u par dana.

kako se placa aos i iv ? da li klasicnom varijantom online preko us banke (naravno sa brojem racuna koji oni izdaju ) ili se loguje na ceac? ako se loguje na ceac kako se bankovi racun povezuje sa njima to mi nije jasno .

Jednistavno, upises ime i prezume, broj tvojeg racuna i to oni onda povezu ( traje 2-3 dana)

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

super hvala frips hvala sironhill ! znaci to nije nikakav problem oko placanja i ide preko ceac-a ?i svaki se placa posebno i aos i iv ?p.s .nama jos nije stigao receipt za noa 1 onaj zvanicini njihov dokument na mejl .do koliko dana da tolerisemo i sta ako nam u dogledno vreme ne stigne?

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Ako je ona napravila zahtjev za IV (moguce je), bit ce rjeseno u par dana.

Zvala sam opet, onaj drugi bvroj

rece zena, osoba sa kojom ste razgovarali jutros je poslala vas slucaj na supervisor review zbog IV bill-a

i da cekam do petka

tako bih da veruejm, a opet to isto sam vec dva puta cula

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Slovenia
Timeline

Ak je dv puta onda bude nesto na tome. Neznam ti savjetovati jer nemam islustva sa putem koji ste vi odabrali (placanje):/

N-400 Timeline
04/02/19 N-400 Submitted online
04/22/19 Biometrics
11/05/19 Interview (Approved)


ROC Timeline

Service Center: California

08/11/17 I-751 Packet delivered to USCIS

09/18/17 Biometrics Appointment

08/17/18 2nd extension letter (additional 6 months)

11/02/18 New card is being  produced (Approved)

 

NVC
11-04-2014 NVC case receive

05-20-2015 Visa received

10-06-2015 Time to kick back and let it fly

 

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Ak je dv puta onda bude nesto na tome. Neznam ti savjetovati jer nemam islustva sa putem koji ste vi odabrali (placanje):/

Hvala Frips

pa nismo ni mi pametni

ovo sad je sve na trial-error bazi, jer nema nam utabane staze zbog problema sa website-om

Link to comment
Share on other sites

na ds 261 -formular popunjava korisnik ,odnosno ja ?na prvoj strani personal information -idu moji podaci ?

beneficiary id -broj koji bude nam dodeljen u nvc ?

have u already legally immigrated to us -NO ?

agent podaci - od supruga ?

e sada applicant name -moji ?

zasto je od znacaja pitanje da li je neko pomagao u ppopunjavanju forme ?

i da li svaku stranicu idem na SAVE ,pa potom na kraju save pa sing and submit form ?

Link to comment
Share on other sites

Cao raja evo mene opet, kako idu stvari sa vama? Evo ja prikupljam jos sve papire za I130. Recite mi ove passport style photos sto se salju. Jesu li iste ovde u Bosni kao u Americi. Posto se moj muz neki dan slikao ali mi nikako ne odgovara one dimenzije koje pisu na instrukcijama. Neznam sta da radim. Help hehe

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Serbia
Timeline

Pozdrav! Nisu iste veličine kao naše pasoške što su bile (3x2 cm beše?), ali su iste veličine kao za US vize (2x2 inča odnosno oko 5x5 cm) tako da sam ja ovim što su mene slikali rekao da je za američku vizu i dobio sam ih u odgovarajućem formatu.

Link to comment
Share on other sites

evo ti precizne instrukcije http://travel.state.gov/content/visas/english/general/photos.html

imaj u vidu da foto mora da bude ne starije od 60 dana ( ja sam rekla fotografu da njihovim pecatom stave datum slikanja ) na svakoj fotki napsi ime prezime i datum rodjenja (datum rodjenja po americkom standardu mm/dd/yy)

salje se 2x 2 .2 tvoje i 2 njegove fotke.pozadina bela -ako nosi naocare koje imaju tamni okvor ili zatamljeno staklo-neka ih skine )ne smete da imate nista sto prekriva lice (marama,ukrasi na kosi ...osim ako iz verskih razloga nosis maramu ,onda marama treba da bude zategnuta i da se celo lice jasno vidi -dakle da neki deo marame nema plobodan pad )

tu kesicu sa fotkama stavljas na zadnju stranu formulara 325 .

mi smo danas dobili i postom noa 1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...