Jump to content
m.h.

CROATIA

 Share

870 posts in this topic

Recommended Posts

Aw you're all talking in Hrvatski now! Well maybe that is a good thing because I really need to work on mine :) Glad to see you made this thread! I'll have to tell Tomislav to come check this out ;) I saw back in January you guys were talking about Dubrovnik..ahh how I loved it here! Omg wow seriously that was the best vacation of my life and such a beautiful place. Tomislav and I were obsessed with going to that island Lokrum while we were there. Ajde...gonna go now :) have a great Saturday svi!

Dubrovnik is a special place...and Lokrum... I don't know how many times I enjoyed there. You can't visit Dubrovnik only once. :jest:

I hope that we'll go there next summer...I miss that city.

anikitten.gif
ROC Sent: 2012-12-03
Arrived: 2012-12-07
NOA: 2012-12-10
Biometrics: 2013-01-08

Approved: 2013-05-10

event.png
event.png

Link to comment
Share on other sites

Melita, je li ti stigla putovnica?

Daaaaa, danas mi je sve stiglo !!!!! kicking.gif

Kakva vrijednost robe ??? onoga što nosim sa sobom ili što, zbilja ne kužim tongue_ss.gif pojašnjenje blink.gif hahahahaa

i kako misliš šaljem na svoje ime, znači nema veze što je ime pošiljatelja i primatelja isto ? slati ću najvjerojatnije HP-om , samo jedna veća kutija blush.gif

AOS

I-485 & I-765 SENT IN MAIL - 06/03/2011
I-485 & I-765 E-MAIL NOTICE - 06/06/2011
I-485 & I-765 NOA 1hard copy- 06/07/2011
I-485 & I-765 Bio App - 07/27/2011
I-485 RFE - 07/30/2011
I -485 RFE response review - 08/25/2011
I-485 case transfer to CSC - 09/12/2011
I-765 service request - 09/19/2011
I-765 approved - 10/03/2011 (122 days)
I.485 touched - 09/16/2011
EAD card received -10/13/2011

Green card 11/28/2011

Removing Conditions I-751

NOA 11/20/2013

Biometrics 12/17/2013

Link to comment
Share on other sites

Daaaaa, danas mi je sve stiglo !!!!! kicking.gif

Kakva vrijednost robe ??? onoga što nosim sa sobom ili što, zbilja ne kužim tongue_ss.gif pojašnjenje blink.gif hahahahaa

i kako misliš šaljem na svoje ime, znači nema veze što je ime pošiljatelja i primatelja isto ? slati ću najvjerojatnije HP-om , samo jedna veća kutija blush.gif

Jupi!!! Bravo! :dance::thumbs::whistle:

Ma ja sam slala 38 kutija pa sam morala tako. Zašto se ne raspitaš malo koliko bi te koštalo da ti ta kutija ide avionom. Mislim ako je samo 1 možda bi te skuplje došlo da je šalješ poštom.

HP je dosta skup. Znam kad sam ja razmišljala poslati preko njih da bi to bilo na kraju užasno skupo.

anikitten.gif
ROC Sent: 2012-12-03
Arrived: 2012-12-07
NOA: 2012-12-10
Biometrics: 2013-01-08

Approved: 2013-05-10

event.png
event.png

Link to comment
Share on other sites

Hello!!!

Uh blago vama sve ste prošle mene tek sve to čeka i tako me frka...:(((

Ćaaooo !

Ančica je prošla gotovo svekicking.gif , a ja... uuuuu mene čeka još kakav posao kada dođem u SAD-e , taman što sam ovdje odradila i moram i tamo headbonk.gif

No prođe sve to , malo istrgne živaca i novaca iz džepa ,ali definitivno je vrijedno toga .

A ti ? koja je vaša situacija ?

AOS

I-485 & I-765 SENT IN MAIL - 06/03/2011
I-485 & I-765 E-MAIL NOTICE - 06/06/2011
I-485 & I-765 NOA 1hard copy- 06/07/2011
I-485 & I-765 Bio App - 07/27/2011
I-485 RFE - 07/30/2011
I -485 RFE response review - 08/25/2011
I-485 case transfer to CSC - 09/12/2011
I-765 service request - 09/19/2011
I-765 approved - 10/03/2011 (122 days)
I.485 touched - 09/16/2011
EAD card received -10/13/2011

Green card 11/28/2011

Removing Conditions I-751

NOA 11/20/2013

Biometrics 12/17/2013

Link to comment
Share on other sites

Jupi!!! Bravo! :dance::thumbs::whistle:

Ma ja sam slala 38 kutija pa sam morala tako. Zašto se ne raspitaš malo koliko bi te koštalo da ti ta kutija ide avionom. Mislim ako je samo 1 možda bi te skuplje došlo da je šalješ poštom.

HP je dosta skup. Znam kad sam ja razmišljala poslati preko njih da bi to bilo na kraju užasno skupo.

Ma još ću nazvati overseas express, oni zastupaju UPS u Hrvatskoj , vidjeti ću s njima.

Preko HP-a me jedna kutija od 10 - 20 kg ( cijena je isto za međukilaže) košta 680 kn i brodom ju šalju , jer avionom šalju samo do 5 kg.

Ako UPS da bolju ponudu , zna se tko će preuzeti moju kutijicu whistling.gif

Jako mi je to skupo , ali što mogu , ne da mi se zafrkavati sa 2 ogromna kofera po aerodromu, i ovak će mi previše biti jedan plus laptop torba, plus moja torba + punooo nervoze, s tim d ću još 6 sati imati vremena između letova Washington - Raleigh , popizditis me blagi hvata ...rofl.gif

ti si imala Davida uz sebegood.gif, a ovaj moj ni dana slobodnog ne može dobiti...wacko.gif

AOS

I-485 & I-765 SENT IN MAIL - 06/03/2011
I-485 & I-765 E-MAIL NOTICE - 06/06/2011
I-485 & I-765 NOA 1hard copy- 06/07/2011
I-485 & I-765 Bio App - 07/27/2011
I-485 RFE - 07/30/2011
I -485 RFE response review - 08/25/2011
I-485 case transfer to CSC - 09/12/2011
I-765 service request - 09/19/2011
I-765 approved - 10/03/2011 (122 days)
I.485 touched - 09/16/2011
EAD card received -10/13/2011

Green card 11/28/2011

Removing Conditions I-751

NOA 11/20/2013

Biometrics 12/17/2013

Link to comment
Share on other sites

Filed: Other Country: Croatia
Timeline

Ćaaooo !

Ančica je prošla gotovo svekicking.gif , a ja... uuuuu mene čeka još kakav posao kada dođem u SAD-e , taman što sam ovdje odradila i moram i tamo headbonk.gif

No prođe sve to , malo istrgne živaca i novaca iz džepa ,ali definitivno je vrijedno toga .

A ti ? koja je vaša situacija ?

Pozz!!

Ma moj dragi je tamo 24 godine i Američki je državljanin naravno ali rekli su nam da je jednostavnije da on tamo da zahtjev za zaručničku vizu i onda oni to pošalju u HR i pozovu mene u ZG kad to stigne,e sad kako i šta pojma nemam on je tamo među papirima ima ih milion,a i ne stigne baš sve tako brzo jer se radi po cijeli dan samo srijedu ima slobodnu pa onda će tad pokušavat riješit što više može. Ufff vidim da je intervju na engleski ja ga kužim i znam ono iz škole..ok malo više al garant će me frka ulovit i neću imat pojma.:((( Samnom ide i dvoje djece...

Bitno da si ti naše riješila lako ćeš to ostalo u USA...!!!

Link to comment
Share on other sites

Pozz!!

Ma moj dragi je tamo 24 godine i Američki je državljanin naravno ali rekli su nam da je jednostavnije da on tamo da zahtjev za zaručničku vizu i onda oni to pošalju u HR i pozovu mene u ZG kad to stigne,e sad kako i šta pojma nemam on je tamo među papirima ima ih milion,a i ne stigne baš sve tako brzo jer se radi po cijeli dan samo srijedu ima slobodnu pa onda će tad pokušavat riješit što više može. Ufff vidim da je intervju na engleski ja ga kužim i znam ono iz škole..ok malo više al garant će me frka ulovit i neću imat pojma.:((( Samnom ide i dvoje djece...

Bitno da si ti naše riješila lako ćeš to ostalo u USA...!!!

Vjeruj mi, ni ja nisam imala pojma u početku, svega sam se bojala i sama sam sebi u glavi sve komplicirala

Što se tiče zaručničke vize , u početku jedino što ćeš ti morati ispuniti će biti jedan formular G-325a i to sve možete emailovima riješiti, primjerice , ja svom nisam slala original tog formulara već sam ga ispunila,poslala mailom a on me potpisao innocent.gif htjeli smo da sve ide brže.

Kada dobijete prvo zeleno svjetlo - NOA1 imate dosta vremena za rješavati dokumente koji će vam biti potrebni za intervju, nažalost dugo se čeka , ali nekima se posreći pa to bude samo par tjedana , sve ovisi kako su raspoloženi oni u USCIS-u .

Ako ste u međuvremenu u mogućnosti vidjeti se to bi vam bilo super - kao dodatni dokaz veze, mi smo otišli u Toronto na 2 tjedna za Božić ( nisam podnosila ništa za turističku vizu za SAD-e jer sam se bojala da će biti odbijena, a za Canadu nama ništa ne treba).

Za intervju se ne moraš bojati , samo jedno pitanje , je li tvoj zaručnik inače Hrvat ili ? Kako se sporazumijevate , na hrvatskom ili engleskom ?

Inače mislim da u ambasadi imaju službenike koji govore hrvatski ili jednostavno izvježbaj odgovore na moguća pitanja na engleskom - imaš popis takvih čak i na ovoj stranici , mislimwhistling.gif

Uostalom , ne znam zašto ti sve ovo sada govorim headbonk.gif

Što god da te zanima , samo pitaj, meni je Ančica (AanD) jako puno pomogla.

AOS

I-485 & I-765 SENT IN MAIL - 06/03/2011
I-485 & I-765 E-MAIL NOTICE - 06/06/2011
I-485 & I-765 NOA 1hard copy- 06/07/2011
I-485 & I-765 Bio App - 07/27/2011
I-485 RFE - 07/30/2011
I -485 RFE response review - 08/25/2011
I-485 case transfer to CSC - 09/12/2011
I-765 service request - 09/19/2011
I-765 approved - 10/03/2011 (122 days)
I.485 touched - 09/16/2011
EAD card received -10/13/2011

Green card 11/28/2011

Removing Conditions I-751

NOA 11/20/2013

Biometrics 12/17/2013

Link to comment
Share on other sites

Hello!!!

Uh blago vama sve ste prošle mene tek sve to čeka i tako me frka...:(((

Hej!!! Dobro došla...super da se povećava broj nas ovdje. :goofy::energy::jest: Otkud si ti?

anikitten.gif
ROC Sent: 2012-12-03
Arrived: 2012-12-07
NOA: 2012-12-10
Biometrics: 2013-01-08

Approved: 2013-05-10

event.png
event.png

Link to comment
Share on other sites

Ćaaooo !

Ančica je prošla gotovo svekicking.gif , a ja... uuuuu mene čeka još kakav posao kada dođem u SAD-e , taman što sam ovdje odradila i moram i tamo headbonk.gif

No prođe sve to , malo istrgne živaca i novaca iz džepa ,ali definitivno je vrijedno toga .

A ti ? koja je vaša situacija ?

Pa dobro...nakon gnjavaže oko AOS-a :P napokon smo u malo mirnijim vodama. Nadam se kako nećemo imati toliko čekanja kad predamo za Removing Conditions. Iako, s USCIS-om nikad ne znaš. :wacko:

anikitten.gif
ROC Sent: 2012-12-03
Arrived: 2012-12-07
NOA: 2012-12-10
Biometrics: 2013-01-08

Approved: 2013-05-10

event.png
event.png

Link to comment
Share on other sites

Ma još ću nazvati overseas express, oni zastupaju UPS u Hrvatskoj , vidjeti ću s njima.

Preko HP-a me jedna kutija od 10 - 20 kg ( cijena je isto za međukilaže) košta 680 kn i brodom ju šalju , jer avionom šalju samo do 5 kg.

Ako UPS da bolju ponudu , zna se tko će preuzeti moju kutijicu whistling.gif

Jako mi je to skupo , ali što mogu , ne da mi se zafrkavati sa 2 ogromna kofera po aerodromu, i ovak će mi previše biti jedan plus laptop torba, plus moja torba + punooo nervoze, s tim d ću još 6 sati imati vremena između letova Washington - Raleigh , popizditis me blagi hvata ...rofl.gif

ti si imala Davida uz sebegood.gif, a ovaj moj ni dana slobodnog ne može dobiti...wacko.gif

Pa to je onda čovječe sanduček, a ne kutija! :lol::yes::D: :rofl: Raspitaj se kod više njih i onda odluči. Meni je mrak pao na oči od svega toga, ali su dečki koji su došli po moje stvari sve odradili u jedno prijepodne, s tim da smo im frendica i ja pomogle oko pakiranja. Stvarno su bili super!

E fakat ćeš se načekati u Washingtonu. Najbolje ti je sparkati se na izlazu gdje ćeš u avion za dalje. Lijepo sjedneš, laptop u ručice i proći će ti vrijeme. :lol::dancing:

Ja+3 micoša ni ne bih mogla doći drukčije da David nije došao po nas. I ovako smo se napatili, još da je išao netko od mojih frendova sa mnom, umjesto Davida, sirotu dušu bih živu pojela do Hartforda. :jest:

anikitten.gif
ROC Sent: 2012-12-03
Arrived: 2012-12-07
NOA: 2012-12-10
Biometrics: 2013-01-08

Approved: 2013-05-10

event.png
event.png

Link to comment
Share on other sites

Pozz!!

Ma moj dragi je tamo 24 godine i Američki je državljanin naravno ali rekli su nam da je jednostavnije da on tamo da zahtjev za zaručničku vizu i onda oni to pošalju u HR i pozovu mene u ZG kad to stigne,e sad kako i šta pojma nemam on je tamo među papirima ima ih milion,a i ne stigne baš sve tako brzo jer se radi po cijeli dan samo srijedu ima slobodnu pa onda će tad pokušavat riješit što više može. Ufff vidim da je intervju na engleski ja ga kužim i znam ono iz škole..ok malo više al garant će me frka ulovit i neću imat pojma.:((( Samnom ide i dvoje djece...

Bitno da si ti naše riješila lako ćeš to ostalo u USA...!!!

Za cijeli ovaj proces ti je najvažnije imati puno strpljenja i ne očekivati kako će sve biti riješeno preko noći. Ima doduše slučajeva kad odobre ljude u vrlo kratkom roku, ali je to rijetkost. Bolje je računati na duže pa si sretan kad dobiješ vizu, nego misliti kako će sve biti brzo pa se razočaraš.

Na kraju sve bude kao treba. Ne trebaš se ničeg bojati. Osim tog, ovdje su ljudi koji su prošli ili prolaze kroz iste situacije kao Melita i ja i kroz koje ćeš i sama prolaziti pa uvijek možeš računati kako će ti netko pomoći. :star:

anikitten.gif
ROC Sent: 2012-12-03
Arrived: 2012-12-07
NOA: 2012-12-10
Biometrics: 2013-01-08

Approved: 2013-05-10

event.png
event.png

Link to comment
Share on other sites

Pa to je onda čovječe sanduček, a ne kutija! :lol::yes::D: :rofl: Raspitaj se kod više njih i onda odluči. Meni je mrak pao na oči od svega toga, ali su dečki koji su došli po moje stvari sve odradili u jedno prijepodne, s tim da smo im frendica i ja pomogle oko pakiranja. Stvarno su bili super!

E fakat ćeš se načekati u Washingtonu. Najbolje ti je sparkati se na izlazu gdje ćeš u avion za dalje. Lijepo sjedneš, laptop u ručice i proći će ti vrijeme. :lol::dancing:

Ja+3 micoša ni ne bih mogla doći drukčije da David nije došao po nas. I ovako smo se napatili, još da je išao netko od mojih frendova sa mnom, umjesto Davida, sirotu dušu bih živu pojela do Hartforda. :jest:

Pa ono, oveća kutija :D , ma možda i neće biti tolika kilaža , odjeća,cipelice i pokoja sitnica ovak , ženske stvari

što se tiče aerodroma , čitala sam reviews o istom i čini mi se da je sasvim ok što ću imati 6 sati vremena unsure.gif katastrofa komentari ... s tim da nemaju besplatni internet diablo.gif imam izbor igrica koje mi nudi windows 7 na lapiću i prvi dio Ane Karenjine, jer ne mogu naći drugi nigdje u kući rofl.gif s tim da negdje moram pronaći telefon na aerodromu da ovom svom javim da sam tamo stigla i bojim se onog novog ''shuttle'' koji spaja terminale ili kako god , mislim kak ću se ja snaći - dijete iz Slavonije :D jedini bus koji mi imamo je onaj koji spaja ZG i Brod rofl.gif

Još 9 dana, a već se vidim kak se smrzavam u avionu,nos i oči suhe kao da mi je fen na hladno puhao u nj 10 sati , idem na toalet svakih 15 minuta , slomljene kičme od udobnih sjedala, polugladna , kud sam prirodno blijeda, dok stignem do finalnog odredišta izgledati ću kao žrtva holokausta, dobro , pretjerujem, ali .... girlwerewolf2xn.gif

A opet nemam se šta žaliti ...

Usput, fotka na vizi ,ajmeee meni, Mordana iz Huge , samo ću to reći dead.gif

Daj da te pitam u vezi AOS-a , moram li ići kod civil surgeon-a iako imam sva potrebna cjepiva ( ona ljubazna gđa iz ambasade dala mi je kopiju liječničkog) ?

Kako miceki ? kak se slažu sa psima , David ima 2 ili samo jednog psa ?

I nikako da te pitam za imena njihova .... happy.gif

AOS

I-485 & I-765 SENT IN MAIL - 06/03/2011
I-485 & I-765 E-MAIL NOTICE - 06/06/2011
I-485 & I-765 NOA 1hard copy- 06/07/2011
I-485 & I-765 Bio App - 07/27/2011
I-485 RFE - 07/30/2011
I -485 RFE response review - 08/25/2011
I-485 case transfer to CSC - 09/12/2011
I-765 service request - 09/19/2011
I-765 approved - 10/03/2011 (122 days)
I.485 touched - 09/16/2011
EAD card received -10/13/2011

Green card 11/28/2011

Removing Conditions I-751

NOA 11/20/2013

Biometrics 12/17/2013

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, oveća kutija :D , ma možda i neće biti tolika kilaža , odjeća,cipelice i pokoja sitnica ovak , ženske stvari

što se tiče aerodroma , čitala sam reviews o istom i čini mi se da je sasvim ok što ću imati 6 sati vremena unsure.gif katastrofa komentari ... s tim da nemaju besplatni internet diablo.gif imam izbor igrica koje mi nudi windows 7 na lapiću i prvi dio Ane Karenjine, jer ne mogu naći drugi nigdje u kući rofl.gif s tim da negdje moram pronaći telefon na aerodromu da ovom svom javim da sam tamo stigla i bojim se onog novog ''shuttle'' koji spaja terminale ili kako god , mislim kak ću se ja snaći - dijete iz Slavonije :D jedini bus koji mi imamo je onaj koji spaja ZG i Brod rofl.gif

Još 9 dana, a već se vidim kak se smrzavam u avionu,nos i oči suhe kao da mi je fen na hladno puhao u nj 10 sati , idem na toalet svakih 15 minuta , slomljene kičme od udobnih sjedala, polugladna , kud sam prirodno blijeda, dok stignem do finalnog odredišta izgledati ću kao žrtva holokausta, dobro , pretjerujem, ali .... girlwerewolf2xn.gif

A opet nemam se šta žaliti ...

Usput, fotka na vizi ,ajmeee meni, Mordana iz Huge , samo ću to reći dead.gif

Daj da te pitam u vezi AOS-a , moram li ići kod civil surgeon-a iako imam sva potrebna cjepiva ( ona ljubazna gđa iz ambasade dala mi je kopiju liječničkog) ?

Kako miceki ? kak se slažu sa psima , David ima 2 ili samo jednog psa ?

I nikako da te pitam za imena njihova .... happy.gif

Hehe...ženske stvari!!! :goofy::energy::jest:

Telefoni su ti posvuda i naći ćeš ih bez frke. Nema shuttlea. Iskrcaš se, staneš u red za carinu, pa u drugu prostoriju na "ispipavanje" :rofl: pa provjeriš koji je terminal za Raleigh i opet provjeriš da ne dođeš na krivi. Aerodrom je ogroman i nahodat ćeš se, ali kad se jednom smjestiš, blizu ti je bathroom i sve ostalo.

Nama je bilo toliko vruće u avionu da smo rikavali, ali kad smo došli do oceana, bome je bilo zima. Najbolje ti je obući se slojevito pa skinuti višak. Stavi si i neku kapicu jer zna puhati po glavi. Klopu dobiješ u avionu, a mi smo nosili i sa sobom neke grickalice. Ne smiješ nositi nikakvu tekućinu, ali imaš vodu u avionu i stjuardese stalno cirkuliraju s kavom, čajem, vodom, sokovima pa ziher nećeš biti žedna.

Kad sam dolazila za Božić, smrzla sam se u avionu i sjedila sam u kaputu s nabijenom kapom, no ti dolaziš po puno toplijem vremenu. Već ćeš ti to preživjeti! :goofy:

Moja je fotka na vizi isto dimnjačarska. Zgledam kao neki kriminalac...užas živi. :rofl:

Mi smo slali kopiju liječničkog kojeg sam dobila, odnosno samo stranicu s cjepivima i nismo imali problema, iako znaju daviti za taj medical pa ljudi dobivaju RFE zbog tog. Ne juri sad oko AOS-a. Prvo se trebate oženiti pa ti predaš zahtjev za SSN pa te lijepo Jordan osigura preko sebe...to ti je sad najvažnije.

Raspitaj se i kako je u NC za vozačku.

Micoši i pesi su super...odnosno micoši ne doživljavaju pese koji nemaju pristup u ostatak kuće osim porcha i kuhinje, ali je zato njihovo veliko dvorište i napravili smo im igraonicu u basementu.

Pesi su Ruthie koja je Boston Terrier i Ozzie, French Buldog.

Micošijada je redom: Tabi, Mimi i Sifi koji su Hrvati-Amerikanci i Dante koji je Amerikanac. :lol::energy::goofy:

Edited by AandD

anikitten.gif
ROC Sent: 2012-12-03
Arrived: 2012-12-07
NOA: 2012-12-10
Biometrics: 2013-01-08

Approved: 2013-05-10

event.png
event.png

Link to comment
Share on other sites

Hehe...ženske stvari!!! :goofy::energy::jest:

Telefoni su ti posvuda i naći ćeš ih bez frke. Nema shuttlea. Iskrcaš se, staneš u red za carinu, pa u drugu prostoriju na "ispipavanje" :rofl: pa provjeriš koji je terminal za Raleigh i opet provjeriš da ne dođeš na krivi. Aerodrom je ogroman i nahodat ćeš se, ali kad se jednom smjestiš, blizu ti je bathroom i sve ostalo.

Nama je bilo toliko vruće u avionu da smo rikavali, ali kad smo došli do oceana, bome je bilo zima. Najbolje ti je obući se slojevito pa skinuti višak. Stavi si i neku kapicu jer zna puhati po glavi. Klopu dobiješ u avionu, a mi smo nosili i sa sobom neke grickalice. Ne smiješ nositi nikakvu tekućinu, ali imaš vodu u avionu i stjuardese stalno cirkuliraju s kavom, čajem, vodom, sokovima pa ziher nećeš biti žedna.

Kad sam dolazila za Božić, smrzla sam se u avionu i sjedila sam u kaputu s nabijenom kapom, no ti dolaziš po puno toplijem vremenu. Već ćeš ti to preživjeti! :goofy:

Moja je fotka na vizi isto dimnjačarska. Zgledam kao neki kriminalac...užas živi. :rofl:

Mi smo slali kopiju liječničkog kojeg sam dobila, odnosno samo stranicu s cjepivima i nismo imali problema, iako znaju daviti za taj medical pa ljudi dobivaju RFE zbog tog. Ne juri sad oko AOS-a. Prvo se trebate oženiti pa ti predaš zahtjev za SSN pa te lijepo Jordan osigura preko sebe...to ti je sad najvažnije.

Raspitaj se i kako je u NC za vozačku.

Micoši i pesi su super...odnosno micoši ne doživljavaju pese koji nemaju pristup u ostatak kuće osim porcha i kuhinje, ali je zato njihovo veliko dvorište i napravili smo im igraonicu u basementu.

Pesi su Ruthie koja je Boston Terrier i Ozzie, French Buldog.

Micošijada je redom: Tabi, Mimi i Sifi koji su Hrvati-Amerikanci i Dante koji je Amerikanac. :lol::energy::goofy:

Dakle , da uopće ne idem po SSN prije no što se udam ili da odem prije pa poslije udaje idem mijenjati prezime na SSN-u ?

Mislim da u NC moram imati green card za vozačku, no daj Bože da nije tako inače ću blagi popizditis dobiti ako ne budem mobilna par mjeseci.devil.gif

Kako si ti riješila vozačku ?

Ma kada sam išla u Toronto za Božić smrzla sam se toliko da sam od muke zaspala :D Letovi su bili odgođeni, Frankfurt zatvoren, živa katastrofa , pa su me prebacili na Amsterdam i ubacili u business klasu , yaaaaay , bila sam sretna kao prasica rofl.gif

A koliko sam skužila Dulles airport ima shuttle ili štogod ??? jer su valjda departure terminali C i D koji su odvojeni .... a bolje da nemaju tog shuttle-a , lakše je meni upregnuti nožice i via terminal.

Imate francuskog buldoga ?! suuuper, moja sestrična je imala jednog , Budu , koji je nažalost preminuo jako ružnom smrću, pao je u septičku jamu - imaju jako veliko dvorište i poklopac je ostao malo otvoren i hoooop , jadničak :(

Nadam se da ćemo i mi imati toliku ''obitelj'' wow.gif svaka vam čast kako se samo brinete o svima njima :D

AOS

I-485 & I-765 SENT IN MAIL - 06/03/2011
I-485 & I-765 E-MAIL NOTICE - 06/06/2011
I-485 & I-765 NOA 1hard copy- 06/07/2011
I-485 & I-765 Bio App - 07/27/2011
I-485 RFE - 07/30/2011
I -485 RFE response review - 08/25/2011
I-485 case transfer to CSC - 09/12/2011
I-765 service request - 09/19/2011
I-765 approved - 10/03/2011 (122 days)
I.485 touched - 09/16/2011
EAD card received -10/13/2011

Green card 11/28/2011

Removing Conditions I-751

NOA 11/20/2013

Biometrics 12/17/2013

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...