Jump to content
malamu

Bosnia and Herzegovina

 Share

2,316 posts in this topic

Recommended Posts

ma jok necemo dok ne dobije papre ne planira nigdje :D ja radim pa i ne mogu vacation uzet do sledece godine haha.. valjda ce do tad dobit green card... a isto rekli su mi morace ponovo da obnovi taj green card.. kao ponovo da aplicirala za final one jer ta prva grin karta istice posle 2 godine tako nesto :D.. svasta zar ne mogu dat odma samo pare grabe..... il je to za neke druge vize ne znam ...ali na kraju krajeva sve se isplati :) u ovoj zemlji nema nista dzabe haha ....izvini ovde mozda imaju odgovori ali tesko je nac sad ima 121 stranica..samo jedno pitanje da li je poskupio onaj AOS .. prie je bio 1010$ tako nesto a na poslu mi ovaj mali neki iz guatamale kaze da je sad 1500$ posto i on radi neke papire zeni?? ovde i dalje vidim 1010$:

Link to comment
Share on other sites

ma jok necemo dok ne dobije papre ne planira nigdje :D ja radim pa i ne mogu vacation uzet do sledece godine haha.. valjda ce do tad dobit green card... a isto rekli su mi morace ponovo da obnovi taj green card.. kao ponovo da aplicirala za final one jer ta prva grin karta istice posle 2 godine tako nesto :D.. svasta zar ne mogu dat odma samo pare grabe..... il je to za neke druge vize ne znam ...ali na kraju krajeva sve se isplati :) u ovoj zemlji nema nista dzabe haha ....izvini ovde mozda imaju odgovori ali tesko je nac sad ima 121 stranica..samo jedno pitanje da li je poskupio onaj AOS .. prie je bio 1010$ tako nesto a na poslu mi ovaj mali neki iz guatamale kaze da je sad 1500$ posto i on radi neke papire zeni?? ovde i dalje vidim 1010$:

Mislim da je sada $1070.

$985. (Add $85 biometric fee for a total of $1070, where applicable. See the form instructions for payment details.) You must make your check payable to Department of Homeland Security.

Imas guide za AOS u sekciji guides, cak i sa primjerima ispunjenih formulara. Ne zaboravi uz sve priloziti i formu G-1145 da te obavjestavaju porukom ili emailom kad se radi na kojoj formi (forma je besplatna). http://www.uscis.gov/files/form/g-1145.pdf

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Serbia
Timeline

Zdravo drustvo,

Da li je moguce da ovi iz NVC jos nisu dobili nase papire iz USCIS-a ? :o A kao poslali su od 15 juna :( uzas zaista ... Suprug im je poslao email i ovi iz NVC su trazili neku kopiju naseg broja i I-130 pa ce oni kao da provere ... stvarno ne mogu da verujem sta se desava ... Da li je neko isto imao takav problem

Link to comment
Share on other sites

Zdravo drustvo,

Da li je moguce da ovi iz NVC jos nisu dobili nase papire iz USCIS-a ? :o A kao poslali su od 15 juna :( uzas zaista ... Suprug im je poslao email i ovi iz NVC su trazili neku kopiju naseg broja i I-130 pa ce oni kao da provere ... stvarno ne mogu da verujem sta se desava ... Da li je neko isto imao takav problem

Jeste, moguce je. Nekim ljudima se desilo da posalju u skladiste na cuvanje umjesto u NVC. Neka suprug kontaktira immigration aide svog kongresmena ili senatora i objasni situaciju i trazi da se oni upetljaju.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Serbia
Timeline

Jeste, moguce je. Nekim ljudima se desilo da posalju u skladiste na cuvanje umjesto u NVC. Neka suprug kontaktira immigration aide svog kongresmena ili senatora i objasni situaciju i trazi da se oni upetljaju.

Hvala puno , videce suprug u ponedeljak da ih zove i da vidi sta se desava uf strasno :( nadam se ako Bog da da ce sve da se sredi uskoro

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Zanima me nakon koliko vremena se dobije AP kada se vjencas? Buduci da imam problem, bivsi mi neda suglasnost za djecu.

Dali se smijem vratiti u hrv i koliko se smijem zadrzat u hrv?

Hvala!

Nakon sto posaljes AOS obicno za 90 dana. Smijes otici tek kada u rukama imas AP a mozes ostati dok ne dobijes poziv za intervju (rijetko) - mislim da traje jednu godinu.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Serbia
Timeline

Da li neko zna koliko se ceka neki odgovor od NVC ? Kao sto sam bila vec napisala pre mesec dana smo odobreni od USIC ali jos nije stiglo nista u NVC --- pa ih je muz kontaktirao putem email i trazili su da im skenira i posalje I-797 sto je dobio pismo od USIC-a to je uradio i sad cekamo . Da li neko zna sta dalje ide sad? Da li muz dobija neki broj novi i koliko moramo jos mozda sve to da cekamo uf ubija ovo cekanje zaista :( Hvala puno na odgovoru

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna koliko se ceka neki odgovor od NVC ? Kao sto sam bila vec napisala pre mesec dana smo odobreni od USIC ali jos nije stiglo nista u NVC --- pa ih je muz kontaktirao putem email i trazili su da im skenira i posalje I-797 sto je dobio pismo od USIC-a to je uradio i sad cekamo . Da li neko zna sta dalje ide sad? Da li muz dobija neki broj novi i koliko moramo jos mozda sve to da cekamo uf ubija ovo cekanje zaista :( Hvala puno na odgovoru

Neka muz opet zove NVC - neko je to morao zaprimiti i istraziti gdje vam je file. U NVC ces dobiti onaj imigrantski broj - SAR ili ZAG plus jos cifri. MIslim da ide nesto SAR2011xxxx ili tako nesto za Sarajevo.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Serbia
Timeline

Neka muz opet zove NVC - neko je to morao zaprimiti i istraziti gdje vam je file. U NVC ces dobiti onaj imigrantski broj - SAR ili ZAG plus jos cifri. MIslim da ide nesto SAR2011xxxx ili tako nesto za Sarajevo.

Videce da danas pozove , do sad im je pisao na email , danas ce da ih pozove pa cemo videti ako Bog da, da se i to vise resi i zavrsi :( bar dok jos mogu da putujem :) heheheh jer za 1.5 mesec necu moci vise da putujem zbog trudnoce :( a ovo se sad oduzilo bas bas --- hvala ti puno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Filed: AOS (apr) Country: Serbia
Timeline

Dobili smo pismo od NVC i neki broj novi, ali u tom pismu jos nista ne pise sta dalje nego nas obavestavaju da su dobili nas predmet itd , valjda sad ide to kod njih na proveru ili sta vec pa ce onda tek da posalju sta dalje . Ako neko zna bila bih zahvalna na odgovoru koliko se dugo to ceka :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Filed: AOS (apr) Country: Serbia
Timeline

Imam jednu molbu ako neko zna da mi odgovori , danas smo platili 404$ sto su nam trazili iz NVC da platimo valjda tu GC jel da ? I onda posle toga ide da oni salju ambasadi nase papire ili jos nesto treba da im se salje ? I koliko se u principu sad ceka na odgovor posto smo platili to da oni posalju u ambasadi papire ?

Link to comment
Share on other sites

ljudi pomagajte :D ja ne znam sta je ovim civil surgeons ..traze mu opet DA RADI medical exam omg... a tamo pise fino i tacno DA NE MORA DA RADI MEDICAL EXAM .. nije mu jos godina dana ovde kako je tako da ne mora da obnovi i oni NON STOP nece da slusa zena i kao napravicu ti appoitment i donesi AAAAAAAAAAA izludi me jel ikoooo zna nekog od doktora u cikagu da ce da uradi to bez medical exam>>> taj stamp of civil surgeon

Link to comment
Share on other sites

ljudi pomagajte :D ja ne znam sta je ovim civil surgeons ..traze mu opet DA RADI medical exam omg... a tamo pise fino i tacno DA NE MORA DA RADI MEDICAL EXAM .. nije mu jos godina dana ovde kako je tako da ne mora da obnovi i oni NON STOP nece da slusa zena i kao napravicu ti appoitment i donesi AAAAAAAAAAA izludi me jel ikoooo zna nekog od doktora u cikagu da ce da uradi to bez medical exam>>> taj stamp of civil surgeon

imas odgovor u prethodnoj temi :-)

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Filed: AOS (apr) Country: Serbia
Timeline

Pomoc,

dobila sam green card u beogradu i dosla sam u ameriku pre 4 dana. Na ranici mi nista nisu dali samo pecat neki u pasosu, zvali smo neki broj da pitamo za green card ali oni su nam rekli da cekam 30 dana , ako ne dobijem na kucu green card da ih opet zovem, i da pitali su me da li sam dobila neki papir na granici ili neki racun a meni nista nisu dali --- isla sam za onaj socialni broj ali kazu da ne mogu da mi daju jer stoji mi pending pa mi je rekla da je moguce da su mi na granici dali taj broj i da ce mi poslati .. Zanima me da li neko zna od vas , da li oni to salju na kucnu adresu ili ja to moram da jurim sve opet ovde. Hvala na odgovoru

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...