Jump to content
m.h.

CROATIA

 Share

870 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Bok! Evo papiri su nam stigli u Zg pa imam par (hrpu) pitanja. Pomozite ak možete biggrin.png

Kolko vidim izvod iz kaznene evidencije se vadi u Vukovarskoj. Da li se to može dobiti isti dan? Ja živim u Osijeku ali sam bila na faksu u Zagrebu do prošlog rujna, pa mi nije jasno da li mi treba potvrda sa suda iz Os ili Zg. Kolko vremena treba da se dobije? Kad sam ispunjavala G-325a mi je automatski sinulo residency = prebivalište, pa sam pisala samo adresu u Os. Sad mi se čini da sam trebala popisat sva ta moja podstanarsva u Zg. Šta vi mislite? Da li se to može kako ispravit? Ne bi htjela imat problema s vizom zbog tako glupe greške. sad.png

Koji rodni list njima treba? Internacionalni, obični, izvod iz matične knjige rođenih? Da li zadržavaju originale ili je dovoljno na uvid? Meni se čini da me nitko nikad neće pitat za potvrdu o slobodnom bračnom stanju. Kakva su vaša iskustva s tim?

Za lječnički - da li se kod jednog od ona dva doktora manje prošetava po gradu? Neću imat auto a važno mi je zbog posla da sve stignem u jednom danu. Jeste možda imali neugodnih iskustava kod nekog od njih?

I zadnje pitanje, kolko se sve to plaća i kako?

Eto, sva moja pitanja laughing.gif Puno hvala na pomoći

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Croatia
Timeline

Hej, ja ti ne znam sve točno jer mi radimo drugu vizu, ali mogu ti reći par stvari.

Potvrda iz Vukovarske je potvrda Ministarstva pravosuđa. To nikako ne možeš dobiti u Osijeku. U Osijeku bi mogla na njihovom sudu dobiti potvrdu da se protiv tebe ne vodi postupak upravo sad, ne znam treba li ti to.

Inače, potvrda se može dobiti isti dan, ali njima treba malo da je napišu. Mene su pitali da se prošetam pola sata kad sam dizala za frenda i onda vratim nazad, no nije mi to odgovaralo pa sam se ja vratila po to tek sutradan.

Što se tiče rodnog lista, mi smo za moju IR-1/CR-1 poslali međunarodni vjenčani list i to nisu primili. Tražili su RFE za marriage certificate. Onda sam ja izvadila običan hrvatski vjenčani list i dala ga prevesti kod sudskog tumača na engleski, to su prihvatili. Pretpostavljam da će biti isto i s rodnim listom, pa ću tako poslati i hrvatski rodni list s prijevodom.

Ne znam da li Amere zanima tvoje boravište ili prebivalište, mislim da je najbolje da pričekaš da ti cure koje su išle preko K-1 kažu.

P.S. Dva mjeseca od NOA1 do NOA2?? Ljubomorna sam! :D Nama je trebalo skoro 9 mjeseci za I-130. :(

flying.gif 2006 - met online  | 2008 - met IRL  | 2011 - engagement  | 2012 - wedding | 2013 - IR-1 | 2014 - child | 2015 - POE | 2018 - N-400  |  2019 - USC 

Check my About me for the full IR-1 or N-400 timeline.

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Hvala na odgovorima. Prevodit ću onda naš rodni list. Mislim da te potvrde trebaju biti dvije, iz ministarstva da nisi kažnjavan i sa suda da nije postupak u tijeku. Malo glupo, jer što ako te tuže izvan mjesta prebivališta, al ajd, birokracija. Nazvat ću u pon ambasadu pa javim tu šta kažu. Moji su izrazili želju da ostanem za Uskrs i pozvali Nikki pa nam nije više super hitno.

Ajoj, to je stvarno dugo. Idete bar redovito u posjete? Nama se baš poklopilo i što sad brzo rade K1 i service centar. Nadam se da ćete prohujat kroz NVC :D

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Bok cure! Stigla je GC nakon pisma u roku par dana. Tako da sam napokon pocela planirati put natrag u CRO :)

K1 Visa
Event Date
Service Center : Vermont Service Center
Consulate : Croatia
I-129F Sent : 2012-03-06
I-129F NOA1 : 2012-03-22
RFE 1: 2012-9-26
I-129F NOA2 : 2012-10-23
INTERVIEW DATE: 2012-11-26 - PASSED
VISA ISSUED: 2012-11-27
POA MIAMI-FL: 2012-12-08
WEDDING: 2013-02-16
AOS FILED 2013-03-05
BIOMETRICS: 2013-03-29

AOS SERVICE REQUEST: 2013-10-31

GC CARD: 2014-3-7

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Bok! Evo papiri su nam stigli u Zg pa imam par (hrpu) pitanja. Pomozite ak možete biggrin.png

Kolko vidim izvod iz kaznene evidencije se vadi u Vukovarskoj. Da li se to može dobiti isti dan? Ja živim u Osijeku ali sam bila na faksu u Zagrebu do prošlog rujna, pa mi nije jasno da li mi treba potvrda sa suda iz Os ili Zg. Kolko vremena treba da se dobije? Kad sam ispunjavala G-325a mi je automatski sinulo residency = prebivalište, pa sam pisala samo adresu u Os. Sad mi se čini da sam trebala popisat sva ta moja podstanarsva u Zg. Šta vi mislite? Da li se to može kako ispravit? Ne bi htjela imat problema s vizom zbog tako glupe greške. sad.png

Koji rodni list njima treba? Internacionalni, obični, izvod iz matične knjige rođenih? Da li zadržavaju originale ili je dovoljno na uvid? Meni se čini da me nitko nikad neće pitat za potvrdu o slobodnom bračnom stanju. Kakva su vaša iskustva s tim?

Za lječnički - da li se kod jednog od ona dva doktora manje prošetava po gradu? Neću imat auto a važno mi je zbog posla da sve stignem u jednom danu. Jeste možda imali neugodnih iskustava kod nekog od njih?

I zadnje pitanje, kolko se sve to plaća i kako?

Eto, sva moja pitanja laughing.gif Puno hvala na pomoći

Svasta si ti napisala hahah.

Da pokusam odgovoriti cega se sjecam.

Iz Vukovarske sam dobila isti dan. Mislim da ovo vadis u Vukovarskoj, a onu drugu potvrdu vadis u mjestu prebivalista. Znam da su bile neke dvije potvrde o kaznjavanju, sudskim postupcima, sta li vec. Ja sam sve dobila isti dan. Mislim da si odradila ok. Ima na jednom pitanju da navedes gdje si sve zivjela, ali prebivaliste je ono s osobne jel.

Rodni list- prevedeni, apostilirani. Oni sve kopiraju ovdje, nista ne zadrzavaju. Nista medjunarodni, nije sve navedeno na njima. A cini mi se da na intervjuu zadrzavaju nesto, nesto ti vrate.. pitaj ih. Potvrdu o slobodnom bracnom stanju izvadi i isto prijevod, apostila- razlog, mogu te negdje pitati, a ne moraju. Mene su pitali u US kad smo vadili dozvolu za vjencanje, bolje imati, nego nemati.

Ja sam isla kod gospodina doktora , platila vise da mi sve bude gotovo u dva dana. Nalaze sve izvadila i dobila isti dan. Sama odnijela na intervju kovertu s nalazima.

Meni je bilo ok. Doktor je bio profesionalan. Sam pregled moze ti biti malo neugodan, ako si stidljiva osoba, jer se moras skinuti polugola, mora ispipati abdomen itd. Ugl, to je sve normalno, jer sve te podatke unese na papire. Nista nije bez razloga. Kod doktora sam platila kesom cini mi se. A vise ne znam, ne mogu da se sjetim. Znam da sam u Vukovarskoj kupovala one biljege i biljege za apostile.

Nadji postove pod mojim korisnickim imenom na ovoj temi, pa ces naci sta se moralo raditi, mislim da sam pisala.

Posto se u svakom koraku ovog procesa bakces s papirologijom, nemoj zamjeriti sto sam pola zaboravila :)

Sretno i cestitke! Jos malo i tu si!

K1 Visa
Event Date
Service Center : Vermont Service Center
Consulate : Croatia
I-129F Sent : 2012-03-06
I-129F NOA1 : 2012-03-22
RFE 1: 2012-9-26
I-129F NOA2 : 2012-10-23
INTERVIEW DATE: 2012-11-26 - PASSED
VISA ISSUED: 2012-11-27
POA MIAMI-FL: 2012-12-08
WEDDING: 2013-02-16
AOS FILED 2013-03-05
BIOMETRICS: 2013-03-29

AOS SERVICE REQUEST: 2013-10-31

GC CARD: 2014-3-7

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Galla čestitke!!! dancin5hr.gif

Mi smo se (konačno!!) odlučili ipak na CR1. Nadam se da ćemo sa procesom startati ovo ljeto pa vam više o tome postam nakon toga.

Trenutno se premišljam o odlasku u EU pa istražujem što u slučajevima da mijenjam adrese po EU, dal je onda i dalje nadležna ambasada u RH ili tamo gdje trenutno boravim.

Za vas koje ste vec preko bare dva pitanjca, prvo kak ste se preselile (u komadu ili??) a drugo više općenito čime se bavite tamo i jeste imale problema pri pronalaženju posla?

Ja sam preselila s dva kofera hahahaha. Ostavila sam neke knjige i umjetnine. To cu sada ponijeti sa sobom, isto ne sve.

Ja sam od veoma zaposlene poslovne zene iz CRO/BIH uskocila u ulogu kucanice i ne bunim se :) Doduse, ne budi mi mrsko, kad ne uredjujem nas novi dom, bavim se sa svojim online poslom prodaje stvarcica koje sama pravim u slobodno vrijeme.

Za posao ti ovisi od mjesta do mjesta. Medicinske sestre, njegovatelji, ucitelji itd- sve prolazi. Za sve manje vise moras imati njihove diplome, dozvole i tako to. Vjerojatno ti mogu dati bolji odgovor ladies koje su ovdje duze od mene i u radnom odnosu.

K1 Visa
Event Date
Service Center : Vermont Service Center
Consulate : Croatia
I-129F Sent : 2012-03-06
I-129F NOA1 : 2012-03-22
RFE 1: 2012-9-26
I-129F NOA2 : 2012-10-23
INTERVIEW DATE: 2012-11-26 - PASSED
VISA ISSUED: 2012-11-27
POA MIAMI-FL: 2012-12-08
WEDDING: 2013-02-16
AOS FILED 2013-03-05
BIOMETRICS: 2013-03-29

AOS SERVICE REQUEST: 2013-10-31

GC CARD: 2014-3-7

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

sharky- ti si sad sa svime u fazi pred intervju? Molim te, svakako javi kako ce proci. Bas me zanima koliko su liberalni i da li ce te smarati puno. Nadam se da sve bude proslo super :)

K1 Visa
Event Date
Service Center : Vermont Service Center
Consulate : Croatia
I-129F Sent : 2012-03-06
I-129F NOA1 : 2012-03-22
RFE 1: 2012-9-26
I-129F NOA2 : 2012-10-23
INTERVIEW DATE: 2012-11-26 - PASSED
VISA ISSUED: 2012-11-27
POA MIAMI-FL: 2012-12-08
WEDDING: 2013-02-16
AOS FILED 2013-03-05
BIOMETRICS: 2013-03-29

AOS SERVICE REQUEST: 2013-10-31

GC CARD: 2014-3-7

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Bok cure! Stigla je GC nakon pisma u roku par dana. Tako da sam napokon pocela planirati put natrag u CRO :)

Ajde Galla hvala bogu vise da je to stiglo! ne mogu vjerovati kolko se oduzilo. Jesi imala AP da putujes? pa otkad nisi bila izvan USA?

Ja sam u nekoj cudnoj situaciji al nije mi lose. Sve smo aplicirali 2.1. 2014. odmah poslije nove godine za AOS/EAD/AP. Pa su nam brzo pripalili jedan RFE za financial info itd...ali cudnog li cuda netko mi se smilovao i procitao moje priprosto napisano pismo za AP gdje sam ih pitala da mi odobre prije 1.3.2014. jer sam htjela ici na put u europu i eto ga na oko valentinova su mi poslali AP.

tako da sam se ja frisko vratila iz europe prije 2 tjedna i iako nisam isla u hrv, nasla sam se s familijom i malo uzivala.

EAD i AOS jos nista, al sam dobila pismo da mi je biometrija u petak popodne za 2 dana. danas sam prosetala do ureda da probam early walk in kao sto vidim da mnogi rade ovdje jer smo dragi i ja mislili ici van grada al mi nisu dali nego su mi rekli da dodjem u ponedjeljak rano ujutro i da ce sve biti ok. pa ajde vjerovat cu im.

ne znam kolko dugo nakon biometrije dobivam EAD makar. biometrija ce biti 1.4. izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Ja sam brzo dobila EAD nakon biometrije. Nisam putovala s EAD/AP jer se nisam usudila. Neki ljudi su imali problema s imigracijskim sluzbenicima i jednostavno se nisam htjela dovoditi u situaciju da naletim na neku budaletinu. Sad s GC isto nije iskljuceno da te maltretiraju bzz na ulazu u US, ali je sigurnije. Godina i nesto sitno da nisam izasla iz US. Planiram u CRO sesti mjesec, 20tak dana. Nakon toga vozacka. A mozda je odradim sad nekad, ne znam jos.

K1 Visa
Event Date
Service Center : Vermont Service Center
Consulate : Croatia
I-129F Sent : 2012-03-06
I-129F NOA1 : 2012-03-22
RFE 1: 2012-9-26
I-129F NOA2 : 2012-10-23
INTERVIEW DATE: 2012-11-26 - PASSED
VISA ISSUED: 2012-11-27
POA MIAMI-FL: 2012-12-08
WEDDING: 2013-02-16
AOS FILED 2013-03-05
BIOMETRICS: 2013-03-29

AOS SERVICE REQUEST: 2013-10-31

GC CARD: 2014-3-7

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Svasta si ti napisala hahah.

Da pokusam odgovoriti cega se sjecam.

Iz Vukovarske sam dobila isti dan. Mislim da ovo vadis u Vukovarskoj, a onu drugu potvrdu vadis u mjestu prebivalista. Znam da su bile neke dvije potvrde o kaznjavanju, sudskim postupcima, sta li vec. Ja sam sve dobila isti dan. Mislim da si odradila ok. Ima na jednom pitanju da navedes gdje si sve zivjela, ali prebivaliste je ono s osobne jel.

Rodni list- prevedeni, apostilirani. Oni sve kopiraju ovdje, nista ne zadrzavaju. Nista medjunarodni, nije sve navedeno na njima. A cini mi se da na intervjuu zadrzavaju nesto, nesto ti vrate.. pitaj ih. Potvrdu o slobodnom bracnom stanju izvadi i isto prijevod, apostila- razlog, mogu te negdje pitati, a ne moraju. Mene su pitali u US kad smo vadili dozvolu za vjencanje, bolje imati, nego nemati.

Ja sam isla kod gospodina doktora , platila vise da mi sve bude gotovo u dva dana. Nalaze sve izvadila i dobila isti dan. Sama odnijela na intervju kovertu s nalazima.

Meni je bilo ok. Doktor je bio profesionalan. Sam pregled moze ti biti malo neugodan, ako si stidljiva osoba, jer se moras skinuti polugola, mora ispipati abdomen itd. Ugl, to je sve normalno, jer sve te podatke unese na papire. Nista nije bez razloga. Kod doktora sam platila kesom cini mi se. A vise ne znam, ne mogu da se sjetim. Znam da sam u Vukovarskoj kupovala one biljege i biljege za apostile.

Nadji postove pod mojim korisnickim imenom na ovoj temi, pa ces naci sta se moralo raditi, mislim da sam pisala.

Posto se u svakom koraku ovog procesa bakces s papirologijom, nemoj zamjeriti sto sam pola zaboravila :)

Sretno i cestitke! Jos malo i tu si!

A čuj, papirologija mi nije jača strana :D

Puno ti hvala na odgovorima, konačno mi je stigao paket 3 danas, 8 dana nakon što je file stigao u ambasadu, i to e-mailom. Kad sam zvala čovjek baš i nije bio pretjerno raspoložen odgovarat na pitanja, svaka druga mu je bila da sve piše u njihovim uputama i da pričekam malo. A meni se žuri. :D Sam da provjerim - prevodila si rodni list, a ne izvod iz matice rođenih?

Danas sam obavila lječnički po hitnoj proceduri tak da još samo trebam potvrdu sa suda i rodni list pa ću zakazat interview. I ja se isto malo bojim da nam ne zapne neki konzervativni, al ne bi smjeli :unsure: Svakako javim ovdje.

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Evo da stavim i taj paket 3, pa ak nekog zanima...

Postovani,

U prilogu je pismo koje smo do sada slali postom, sa svim formularima i uputama za lijecnicki pregled.

Buduci da je u uporabi novi obrazac, DS-160, umjesto cak 3 dosadasnja ne-elektronska obrasca, odlucili smo upute slati emailom.

Fotografije nam posaljite postom. Dokumente mozete skenirati, te ih poslati emailom. Ako Vam jos nesto bude nejasno, slobodno nam pisite ili nas nazovite.

Na kucnu adresu cemo Vam poslati fotokopiju odobrene peticije I-129F.

S postovanjem,

Consular Section

U prilogu su 3 dokumenta: upute, info o lječničkom i imbra letak. Stavit ću ovdje samo upute.

Obavještavamo Vas da smo iz Useljeničkog ureda zaprimili molbu da Vam se odobri zaručnički status. Pažljivo pročitajte sljedeće upute:

Ispunite na internetu obrazac DS‑160 http://travel.state.gov/visa/forms/forms_4230.html#

te prikupite i pošaljite poštom sljedeće dokumente:

- Fotokopiju valjane putovnice,
- 2 fotografije formata 5 x 5 cm na kojima se jasno vidi lice (bez šešira, kape, marame ili tamnih naočala; pozadine mora biti svijetla).
- Liječnički nalaz: Kontaktirajte jednog od ugovornih liječnika (kontaktne brojeve telefona i druge detaljne informacije potražite u prilogu) kod kojeg ćete obaviti liječnički pregled. Troškove pregleda snosite sami. Pregledu se mora podvrgnuti i svaka maloljetna osoba koja nije u braku, s kojom ćete putovati u SAD. Liječnički nalaz će nam liječnik poslati poštom!
- Fotokopiju rodnog lista ne starijeg od 12 mjeseci,
- Fotokopiju vjenčanog lista (ako ste u braku) ne starijeg od 12 mjeseci, i/ili fotokopiju rješenja o razvodu braka ili smrtnog lista (ako ste razvedeni ili je bračni drug preminuo), kako biste mogli dokazati da trenutno niste u zakonskom braku,
- Original uvjerenja o nekažnjavanju iz svake zemlje u kojoj ste živjeli dulje od 12 mjeseci nakon navršene 16. godine života. Za Hrvatsku su potrebna dva uvjerenja:
1. Uvjerenje o nekažnjavanju. Izdaje ga Ministarstvo pravosuđa RH, Uprava za kazneno pravo i probaciju, Odjel za kaznene evidencije – Ulica grada Vukovara 49, Zagreb, tel. 01/371-4213 ili 371-4214.
2. Uvjerenje o nevođenju postupka. Izdaje ga Općinski sud u mjestu prebivališta.

- Ako ste u bilo kojoj zemlji bili osuđivani, donesite sa sobom original rješenja o kažnjavanju odnosno izrečenoj presudi,
- Ako imate maloljetnu djecu koja s Vama odlaze u SAD, pošaljite fotokopiju njihovog rodnog lista, kao i potvrdu o nekažnjavanju ako su djeca starija od 16 godina. Ako ste razvedeni, donesite sudsko rješenje iz kojeg se vidi da su Vam djeca zakonski dodijeljena na skrb,
- Garantno pismo od zaručnika/zaručnice iz SAD-a (obrazac I-134 ili obično pozivno pismo)
- Plaćanje. Za svaki zahtjev za vizu na blagajni u Veleposlanstvu plaća se 240 dolara (dolari, kune ili kreditne kartice).

Prikupljenu dokumentaciju i isprintani barcode za obrazac DS-160 pošaljite poštom na našu adresu. Nakon primitka dokumentacije, naručit ćemo Vas na intervju, na koji ćete donijeti originale dokumenata. Ako
djeca putuju s Vama, i ona moraju doći na intervju.

Na sva Vaša pitanja rado ćemo odgovoriti svakog radnog dana od 11:00 - 12:00 na broj telefona 01/661 2245 (Odjel useljeničkih viza) ili e-poštom. Obratite nam se na e-mail adresu zagrebiv@state.gov

Viza će biti gotova nakon 2 dana od dana intervjua.

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Croatia
Timeline

Prevodila sam samo rodni list. I potvrdu o slobodnom bracnom stanu.

K1 Visa
Event Date
Service Center : Vermont Service Center
Consulate : Croatia
I-129F Sent : 2012-03-06
I-129F NOA1 : 2012-03-22
RFE 1: 2012-9-26
I-129F NOA2 : 2012-10-23
INTERVIEW DATE: 2012-11-26 - PASSED
VISA ISSUED: 2012-11-27
POA MIAMI-FL: 2012-12-08
WEDDING: 2013-02-16
AOS FILED 2013-03-05
BIOMETRICS: 2013-03-29

AOS SERVICE REQUEST: 2013-10-31

GC CARD: 2014-3-7

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Filed: Timeline

Pozdrav svima. U procesu sam dobivanja IR/CR-1 vize. Odobrili su nam I-130 i sad trebamo poslati dokumente u NVC. Zna li netko koliko se čeka na intervju u Zagrebu nakon što završi proces u NVC-u?

Zvao sam ambasadu i rekli su mi da se otprilike čeka 10-12 mjeseci od NOA2 (za I130), ali iskreno se nadam da nije toliko, jer smo I-130 proslali jos u 5/2013 :(

Edited by kiko&mary
Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Croatia
Timeline

Bok, mislim da si krivo shvatio. 10-12 mjeseci je od NOA1 neki deadline, ja ću ga vrlo vjerojatno prekardašiti. :D

Naši su papiri u NVC već 3 tjedna, još nismo dobili NVC case number. Tražila sam i ja info o tome koliko treba našoj ambasadi da nam da interview date nakon što NVC završi s caseom, ali nisam našla nikakav info. Možeš followati moj timeline ako želiš da vidiš kako se stvari kreću s našim caseom, ali za sad ti ne mogu pomoći :(

flying.gif 2006 - met online  | 2008 - met IRL  | 2011 - engagement  | 2012 - wedding | 2013 - IR-1 | 2014 - child | 2015 - POE | 2018 - N-400  |  2019 - USC 

Check my About me for the full IR-1 or N-400 timeline.

Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

Ja imam NVC case # :)

Uspoređujem trenutacno s vremenima u ovom doc. https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtbvTEwLyHz1dDhjM3lXTEl1cW1SbjRwdW9YRGlIanc&hl=en#gid=0

Ako je NOA1 neki deadline onda super :) Ali tip u konzulatu mi je rekao od kad je peticija odobrena (tako pretpostavljam NOA2) - osim ako on nije krivo rekao. A mozda je to okvirno... :/

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...