Jump to content

2,557 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: AOS (pnd) Country: Serbia
Timeline

Cureeeeeeeeeeee znate sta ima novo biggrin.png

Post Decision Activity

On June 21, 2013, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E). Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service at 1-800-375-5283.

Tako sam srecna I uplasena u isto vreme, da se aBd samo ovako nastavi biggrin.png

Čestitaaaaaaaaaam! :) Biće sve ok! :))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

Cureeeeeeeeeeee znate sta ima novo biggrin.png

Post Decision Activity

On June 21, 2013, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E). Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service at 1-800-375-5283.

Tako sam srecna I uplasena u isto vreme, da se aBd samo ovako nastavi biggrin.png

Cestitaaaam!!! kicking.gifkicking.gifkicking.gif Eto cak ni rfe!!!energy.gif Sad samo jos malo pa selidba luv.gif


Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Cureeeeeeeeeeee znate sta ima novo biggrin.png

Post Decision Activity

On June 21, 2013, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E). Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service at 1-800-375-5283.

Tako sam srecna I uplasena u isto vreme, da se aBd samo ovako nastavi biggrin.png

Cestitam! :)

Ma daj sto si uplasena, vidis da su ti odobrili, nema sada prepreka... Sve su ciste formalnosti.

event.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Natasha da da da bile ste u pravuuuuuuu :D tako mi je drago sto jeste.

Miriam28 hvala I tebi I tako se nadam da ces bas ti dobiti najbrze od svih nas :) tj. Vas dvoje da se sto pre sretnete sa taticom :)

Makice ni RFE a cetiri pitanja nije odgovoreno pa cak ni sa N/A. Selidbaaaaaaaa sa mojim malim :D

Klaxi hvala I tebi a posebno sto nas vodis I pomazes. Utuvila sam sebi u glavu da je Indija Srbija I da cu zavrsiti kao neki parovi na intervjuu al nece biti tako :D

Juce sam sama sebi stvorila glavobolju danas idem na suncanje da se ispecem ko koka od zadovoljstva :D

Edited by ellli
Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (pnd) Country: Serbia
Timeline

Natasha da da da bile ste u pravuuuuuuu biggrin.png tako mi je drago sto jeste.

Miriam28 hvala I tebi I tako se nadam da ces bas ti dobiti najbrze od svih nas smile.png tj. Vas dvoje da se sto pre sretnete sa taticom smile.png

Makice ni RFE a cetiri pitanja nije odgovoreno pa cak ni sa N/A. Selidbaaaaaaaa sa mojim malim biggrin.png

Klaxi hvala I tebi a posebno sto nas vodis I pomazes. Utuvila sam sebi u glavu da je Indija Srbija I da cu zavrsiti kao neki parovi na intervjuu al nece biti tako biggrin.png

Juce sam sama sebi stvorila glavobolju danas idem na suncanje da se ispecem ko koka od zadovoljstva biggrin.png

Hvala ti draga na tako divnim recima... :) Uzivali smo sad nekoliko dana sa tatom i veselo udarali mamu po stomaku ;)

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (pnd) Country: Serbia
Timeline

Devojke potrebna mi je jedna informacija.. Posto samo imamo dva meseca pred sobom pre nego sto verenik dodje opet za Srbiju na malo duzi period zbog mene i bebice, zanima nas sta treba da ponese iz USA kao supporting evidence za I-134. Federal income tax return, ukljucujuci W-2 samo za proslu godinu ili za poslednje 2-3 godine? Pay stub(s) isto samo nekoliko ili za poslednjih par meseci? I da, znam da treba pismo od poslodavca koliko dugo radi, kolika mu je plata i tako to.. I izvod iz banke. Je l to to? :D

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Miriam28 sve si nabrojala I posto on dolazi neka sve pripremi , mada ce meni moj samo prve tri stavke skenirati :) iskreno se nadam da ce to biti dovoljno. Al vi sve ovo skupite. Dva meseca brzo prolete :)

- I-134

- Tax return za poslednje tri godine

- Pay stubs za dva-tri meseca

- Pismo od poslodavca

- Izvod iz banke

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Miriam28 sve si nabrojala I posto on dolazi neka sve pripremi , mada ce meni moj samo prve tri stavke skenirati smile.png iskreno se nadam da ce to biti dovoljno. Al vi sve ovo skupite. Dva meseca brzo prolete smile.png

- I-134

- Tax return za poslednje tri godine

- Pay stubs za dva-tri meseca

- Pismo od poslodavca

- Izvod iz banke

Mi nismo uzimali takse za poslednje 3 godine,nego samo za proslu god,svi kazu da je dovoljno, a za pay stubs to smo za poslednjih 6 meseci.

Evo ovde detaljno objasnjenje.

http://www.uscis.gov/files/form/i-134instr.pdf

N400 Journey
 
2017-01-10: package sent 
2017-01-23: NOA1 hard copy received (date on the NOA1 01/17/2017)
2017-02-10: biometrics appointment 
2017-02-22: in line for the interview
2017-07-05: case status changed to we scheduled your interview ...etc
2017-07-10: interview letter received
2017-08-07: interview 
2017-09-01: in line for Oath
 
ROC Journey
2015-12-28: package sent
2015-12-29: NOA1 (received on 2016-01-19)
2016-01-26: biometrics app. in Fargo (letter received in mail on 2016-01-14)
2016-07-22: NOA2 Approved!
2016-07-30: Green card received
 

AOS Journey

2013-09-20 ( Day 1 ) - AOS, EAD, AP applications sent

2013-09-23 ( Day 3 ) - AOS, EAD, AP applications received

2013-09-26 ( Day 6 ) - email NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-09-30 ( Day 10 ) - hard copy NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-10-08 ( Day 18 ) - Biometrics Appointment Notice received in the mail

2013-10-25 ( Day 35) - Bio. Appt. in Fargo

2013-11-26 (Day 67) - EAD and AP approved !!!

2013-12-02 (Day 72) - EAD and AP sent to my address 

2013-12-05 (Day 75) - EAD and AP received in mail

2014-03-11 - RFE for AOS (some vaccination missing)

2014-03-18 - RFE respond sent

2014-03-24 - GREEN CARD APPROVED (CARD IN PRODUCTION)

2014-03-31 - GREEN CARD RECEIVED IN MAIL

 
 
Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (pnd) Country: Serbia
Timeline

Miriam28 sve si nabrojala I posto on dolazi neka sve pripremi , mada ce meni moj samo prve tri stavke skenirati smile.png iskreno se nadam da ce to biti dovoljno. Al vi sve ovo skupite. Dva meseca brzo prolete smile.png

- I-134

- Tax return za poslednje tri godine

- Pay stubs za dva-tri meseca

- Pismo od poslodavca

- Izvod iz banke

Hvala Ellli! :) Da je placao taksu mora svakako poneti kako bi prijavio bebicu u konzulatu po rodjenju i to placena taksa za poslednjih pet ili sedam godina nismo sigurni, a ovo ostalo je ok... :) :*

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (pnd) Country: Serbia
Timeline

Mi nismo uzimali takse za poslednje 3 godine,nego samo za proslu god,svi kazu da je dovoljno, a za pay stubs to smo za poslednjih 6 meseci.

Evo ovde detaljno objasnjenje.

http://www.uscis.gov/files/form/i-134instr.pdf

Aham, dakle pay stubs ipak za poslednjih sest meseci... Hvala Natasa! :*

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (pnd) Country: Serbia
Timeline

Mi nismo uzimali takse za poslednje 3 godine,nego samo za proslu god,svi kazu da je dovoljno, a za pay stubs to smo za poslednjih 6 meseci.

Evo ovde detaljno objasnjenje.

http://www.uscis.gov/files/form/i-134instr.pdf

Samo ovo poslednje me zanima:

D. List containing serial numbers and denominations of bonds and name of record owner(s).

To ako ima neke obveznice da prilozi broj istih?

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Samo ovo poslednje me zanima:

D. List containing serial numbers and denominations of bonds and name of record owner(s).

To ako ima neke obveznice da prilozi broj istih?

Ufff nisam sigurna sta je to,pitacu Luku,pa ti javim. ;)

N400 Journey
 
2017-01-10: package sent 
2017-01-23: NOA1 hard copy received (date on the NOA1 01/17/2017)
2017-02-10: biometrics appointment 
2017-02-22: in line for the interview
2017-07-05: case status changed to we scheduled your interview ...etc
2017-07-10: interview letter received
2017-08-07: interview 
2017-09-01: in line for Oath
 
ROC Journey
2015-12-28: package sent
2015-12-29: NOA1 (received on 2016-01-19)
2016-01-26: biometrics app. in Fargo (letter received in mail on 2016-01-14)
2016-07-22: NOA2 Approved!
2016-07-30: Green card received
 

AOS Journey

2013-09-20 ( Day 1 ) - AOS, EAD, AP applications sent

2013-09-23 ( Day 3 ) - AOS, EAD, AP applications received

2013-09-26 ( Day 6 ) - email NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-09-30 ( Day 10 ) - hard copy NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-10-08 ( Day 18 ) - Biometrics Appointment Notice received in the mail

2013-10-25 ( Day 35) - Bio. Appt. in Fargo

2013-11-26 (Day 67) - EAD and AP approved !!!

2013-12-02 (Day 72) - EAD and AP sent to my address 

2013-12-05 (Day 75) - EAD and AP received in mail

2014-03-11 - RFE for AOS (some vaccination missing)

2014-03-18 - RFE respond sent

2014-03-24 - GREEN CARD APPROVED (CARD IN PRODUCTION)

2014-03-31 - GREEN CARD RECEIVED IN MAIL

 
 
Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

Samo ovo poslednje me zanima:

D. List containing serial numbers and denominations of bonds and name of record owner(s).

To ako ima neke obveznice da prilozi broj istih?

Da to su ti akcije, obveznice ili vec neke hartije od vrednosti. A ako ti verenik ima dovoljno veliku platu, preko potrebnog minimuma nista drugo osim plate ne mora popunjavati. Ove ostale stavke su da bi nadomestile nedovoljno veliku platu. I takse za par godina, par tih pay stubsa i pismo od poslodavca ti je puna kapa. Ja nosim prazan I-134 jer mi je verenik nezaposlen tako da ako ja prodjem bez problema videcete koliko vi treba ili ne treba da se cimate oko tih dokumenata good.gif


Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

I mislim da ti izvod iz banke nije potreban (mislim da je to vise da dokazes neku ustedjevinu ako imas pa kao da nadomestis plaatu i sl) jer ako je plata dovoljno velika opet ti to ne treba, tako da ja, da mi verenik radi ( crying.gif ) ne bih nosila izvod sa racuna. Drzite mi palceve lekarski u petak intervju u ponedeljak ClockWatch2.gifgoofy.gif


Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Zdravo svima smile.png
Verena sam za Americkog drzavljanina i u procesu smo za K1.Iscitala sam dosta ovaj forum i imam kokretno pitanje za te vakcine i stare kartone,moj stari karton su izgubii,menjala sam vec nekoliko domova zdravlja i ne znam gde da nadjem taj karton o vakcinama,da li je neko imao slicnu situaciju??

Takodje sam primetila jednu stvar,meni je NOA2 odobren za samo 35 dana od NOA1 a vidim da ljudi cekaju mesecima i mesecima na to,malo mi je cudno sve to hehe ,ne znam sta da mislim secret7vf.gifrolleyes.gifsmile.png .Da napomenem da sam za turisticku vizu odbijena vec dva puta,prvi put u februaru ove godine a drugi put nedelju dana posle,jer sam ja aplicirala dva put za nedelju danaoops8rh.gifdancin5hr.gif i oba puta odbijena hehe.Htela sam prvo da vidim Ameriku pre seljenja tamo ali morace drugacije :).

Pozz svima :)

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...