Jump to content
malamu

Bosnia and Herzegovina

 Share

2,316 posts in this topic

Recommended Posts

Hah ja mislim da bih ja sve ponijela, sto vise to bolje :) blago vas, mi predali u krajem decembra, necemo jos zadugo NOA2 dobiti. nadam se da cete biti ovdje za dalja uputstva :) i sretno na razgovoru, javite kako je proslo.

Trebalo bi mi pomagaca da pomognu nositi sve dokaze;).Nikad se ne zna mozda i vi budete ubrzo.Cekanje jeste tesko ali se doceka i onda mislis hejj kako je brzo proslo :).Pomalo skupljajte dokaze o vezi i brzo ce proci ovo vrijeme.Hvala .Javit cu kako sam prosla ..

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se ako sam negde preskocio detalj... Zanima me koliko vam je vremena uzelo zakazivanje razgovora? Nigdje ne mogu da iskopam koliko vremenski uzme ambasadi u Sarajevu da zakazu razgovor i izdaju vizu.

Mi danas dobismo nas RFE. Ja, kreten, iako sam milion i jedan put pregledao sve papire zaboravio da odgovorim na jedno pitanje na I129. Znaci.... da poludis. Al ajd bar me tjesi da nesto su radili na nasim papirima. Posle svog ovog cekanja bilo kakva interakcija sa USCISom dodje ko osvezenje :)

:bonk:

Nista ne brinite odmah odgovori i salji im nazad.Brze ide nakon RFE.Ambasada u BiH cim dobije papire od USCISa posalje mail podnosiocu zahtjeva i spisak sta treba pripremit onaj koji ide u ambasadu.Nama je nakon sto smo dobili mail da smo odobreni i da su poslani papiri ovamo trebalo 14 dana da stigne.Mogu vam i ja kad dobijete mail od USCISa da su papiri poslani za Bosnu proslijediti sta su meni trazili.Tako da brze ide kad vas kontaktiraju iz ambasade.Juce,ponedeljak,sam odradila ljekarski kao zadnji dio i isti dan zvala ambasadu.Odmah mi je u cetvrtak 14 marta zakazala razgovor.Ja sam malo duze cekala od dragog garantno pismo a inace bi se sve brze odradilo.Ako vam sta bude trebalo tu sam :).

Link to comment
Share on other sites

Nista ne brinite odmah odgovori i salji im nazad.Brze ide nakon RFE.Ambasada u BiH cim dobije papire od USCISa posalje mail podnosiocu zahtjeva i spisak sta treba pripremit onaj koji ide u ambasadu.Nama je nakon sto smo dobili mail da smo odobreni i da su poslani papiri ovamo trebalo 14 dana da stigne.Mogu vam i ja kad dobijete mail od USCISa da su papiri poslani za Bosnu proslijediti sta su meni trazili.Tako da brze ide kad vas kontaktiraju iz ambasade.Juce,ponedeljak,sam odradila ljekarski kao zadnji dio i isti dan zvala ambasadu.Odmah mi je u cetvrtak 14 marta zakazala razgovor.Ja sam malo duze cekala od dragog garantno pismo a inace bi se sve brze odradilo.Ako vam sta bude trebalo tu sam :).

Definitivno mi vas odgovor dodje ko olaksanje... uljepsaste mi dan :)

Poslao sam im vec nazad RFE, i to expedite. Jos koliko sutra bi trebalo da bude dostavljeno u USCIS.

Bilo bi odlicno kad biste mi prosledili na email sta su vama trazili u ambasadi da i mi krenemo sa prikupljanjem dokumentacije(m.sebez@gmail.com)

Puno srece na razgovoru ;)

“Patience is bitter, but its fruit is sweet.”

― Aristotle

Link to comment
Share on other sites

moze li i meni sta su vam trazili na e-mail ( vertigo1987@live.com ) i sta tacno treba priloziti uz I-134 affidavit. i ljekarski se uradi kad to stigne u ambasadu i onda zoves da zakazes intervju. treba li kopija svega sto smo poslali u 129f peticiji ici na intervju?

Link to comment
Share on other sites

Serpentine i mawi saljem vam mail :).

Hvala puno... taman dok ovi ovde sve pregledaju i odobre da izganjamo papire koje nam trebaju za ambasadu :)

“Patience is bitter, but its fruit is sweet.”

― Aristotle

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam vise sta da mislim, ovaj CSC nema ama bas nikakvog progresa, ovo cekanje ubija :angry:

budite strpljivi, ja sam tek na pocetku :) sretno

Edited by Serpentine
Link to comment
Share on other sites

Iz citavog ovog procesa ja sam jedno shvatila, strpljenje mi je 0 :D . Znam da ima njih koji mnogo vise cekaju nego mi, sve sam se nadala ovo nece dugo trajati ali po svemu sudeci hoce . Zelim nam svima strpljenja. Vama je jos i super dobili ste Vermont koji je dosta brzi :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Iz citavog ovog procesa ja sam jedno shvatila, strpljenje mi je 0 :D . Znam da ima njih koji mnogo vise cekaju nego mi, sve sam se nadala ovo nece dugo trajati ali po svemu sudeci hoce . Zelim nam svima strpljenja. Vama je jos i super dobili ste Vermont koji je dosta brzi :thumbs:

CSC je zakazao u zadnje vrijeme, a eto meni je krivo bilo kada smo dobili Vermont, jer je CSC tada odobravao nakon 2-3 mjeseca a Vermont 6, a sada CSC kasni a Vermont i dalje oko 6 mjeseci :) ali polako :)))) bice to sve uredu :)

Link to comment
Share on other sites

If the office is processing a particular type of application in less time than our processing goal, you will see the processing times expressed in months (for example, if the office is processing naturalization applications in less than our 5 month goal, the processing time will state "Five Months").

I-129F Petition for Alien Fiance(e) K-1/K-2 - Not yet married - fiance and/or dependent child 5 Months

:)))))

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...