Jump to content

2,557 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Pozzzz dragi moj!!!

Ovu temu otvaram za sve one koji su prosli,prolaze ili ce proci kroz proces dobijanja zelenog kartona bilo koje vrste,jer se sve na kraju svodi na jedno-lekarski pregled i intervju.

Svi oni koji su prosli lekarski i intervju u ambasadi u Beogradu,sada mogu sa nama da podele svoja iskustva i savete,da bismo i mi sa sto manje stresa sve to uspesno obavili.

Hvala unapred na svakoj pomoci i savetu!!! :energy:

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Zdravo Ivancicas,

Dobra ideja, ali izgleda da nema puno ljudi iz Srbije ovde...

Ja sam na samom pocetku procesa – i to losem pocetku, jer nam je umesto NOA1 vracena peticija. Moj suprug je potpisao I-130 na mestu gde potpisuje advokat. Mislim, stvarno.... :bonk: malo me je blam i da objavim.

Danas smo ponovo poslali peticiju, pa ce valjda biti biti u redu.

Koliko sam shvatila sa BiH foruma, ti si vec pri kraju procesa. Nazalost, ne znam nikoga ko je stigao dotle, ali ako do sada nije bilo problema, ne verujem da ce ih biti ni u Ambasadi.

Kako je tekao proces za tebe?

U svakom slucaju, srecno!!!

USCIS

04/20/2009 I-130 sent

04/29/2009 NOA - rejected (petitioner's signature in wrong block)

04/30/2009 I-130 resent

05/11/2009 NOA1 (California Service Center)

08/19/2009 NOA2

NVC

09/08/2009 AOS bill&DS-3032 generated

09/15/2009 received in mail

09/20/2009 AOS paid

10/02/2009 AOS package&DS-3032 sent (by mail)

10/14/2009 DS-3032 received

10/16/2009 AVR msg "information missing or incomplete". False RFE!

10/25/2009 IV fee paid

10/27/2009 IV fee shows paid

10/31/2009 IV package sent

11/18/2009 CASE COMPLETE

01/28/2010 IR1 INTERVIEW

Interview moved to 01/22/2010

Visa received on 01/22/2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Pozzz ET!!

meni je proces bas brzo prosao,suprug i ja smo sve radili bez advokata,sami,pa smo zavrsili sve za 5 meseci,i USCIS i NVC.

Nasu peticiju su iz Vermonta poslali u Kaliforniju,pa nam je odobrili za tri meseca.

Ja sam pazljivo citala NVC sajt i sva dokumenta sam pripremila i pre nego sto su trazili,pa sam poslala suprugu,pa kad je NVC trazio,sve smo lepo poslali,i evo 27.aprila su zavrsili sa slucajem,pa sad cekam da me obaveste o intervjuu i da konacno stavimo tacku na ovo.

Ako ti treba bilo kakva pomoc,javi,ja sam sama zajedno sa suprugom sve prosla,a ispalo je dosta dobro,pa cu ti rado pomoci.

nemoj da te obeshrabri ovakav pocetak,samo napred,i polako vadi dalje dokumenta i prevodi,jer ma koliko da ti se cini da ima vremena,sve bas brzo prodje.

pozzz

Ivana

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Hvala na podrsci i savetima!

Ja sam resila da se opustim i ne dozvolim da me ovakve stvari izbace iz koloseka. Nervira me samo sto svima moramo da objasnjavamo (i Srbima i Amerikancima) kako to da ja nisam otisla sa njim i kako to da dobijanje vize toliko dugo traje...

I ja vec nekoliko meseci proucavam ceo proces i odlucili smo da pokusamo bez advokata. Nije sve toliko komplikovano koliko se cini na prvi pogled, a i ovaj sajt je sjajan!

Planirala sam da u narednih mesec, dva prikupim dokumenta za NVC, pa se nadam da cemo imati sve spremno kada zatraze i da cemo proci kao vi :)

Pet meseci je sasvim razumno. Znaci, intervju u maju, najkasnije junu!

Imala sam prilike da razgovaram sa ljudima koji su dobijali turisticke vize i imali veoma prijatna iskustva sa ljudima iz Ambasade. Znaci, sasvim uljudan i ljubazan razgovor. Definitvno nista slicno iskustvima koja su neki ovde opisali (Filipini, Kina...)

Please javi kako je bilo!

USCIS

04/20/2009 I-130 sent

04/29/2009 NOA - rejected (petitioner's signature in wrong block)

04/30/2009 I-130 resent

05/11/2009 NOA1 (California Service Center)

08/19/2009 NOA2

NVC

09/08/2009 AOS bill&DS-3032 generated

09/15/2009 received in mail

09/20/2009 AOS paid

10/02/2009 AOS package&DS-3032 sent (by mail)

10/14/2009 DS-3032 received

10/16/2009 AVR msg "information missing or incomplete". False RFE!

10/25/2009 IV fee paid

10/27/2009 IV fee shows paid

10/31/2009 IV package sent

11/18/2009 CASE COMPLETE

01/28/2010 IR1 INTERVIEW

Interview moved to 01/22/2010

Visa received on 01/22/2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Croatia
Timeline

Moje iskustvo s ambasadom u Zagrebu je stvarno dijametralno suprotno vecini s foruma. Mi smo slali papire za K1 vizu i zarucnik je bio sa mnom u ambasadi. U principu, nit' nas je tko sto pitao, niti je sve skupa licilo na intervju. Bili smo tamo mozda pet minuta i razgovor je bio skroz neobavezan i jednak, recimo, razgovoru s tetom u ducanu, dok cekas da blokira kruh i mlijeko. :)

I-129F Sent: Aug 20th 2008

Interview Date: April 8th 2009, 10:30 - APPROVED!

K-1 Visa Received: April 9th 2009

POE: Aug 8th 2009, Minneapolis

Wedding: Aug 28th 2009

-------------------------------------------------------------------

Our I-129f was approved in 107 days from our NOA1 date.

Our I-129f was approved in 114 days from our filing date.

Our case spent 52 days being chewed by NVC.

Our interview took 224 days from your I-129F NOA1 date.

-------------------------------------------------------------------

AOS, AP, EAD filed: Oct 15th 2009

Biometrics: Nov 24th 2009

AP received: Dec 14th 2009

EAD received: Dec 17th 2009

Green Card received: Dec 18th 2009

-------------------------------------------------------------------

http://www.badgerella.com/forum

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

ET,ma samo opusteno,sve ce doci na svoje.Kad smo kretali u proces nisam znala da ima va dela,USCIS-ov i NVC-ov,pa kad vidim da USCIS obradjuje I-130 u Vermontu 7,8 meseci,mi smo sve skupa sjajno prosli.

Samo prati uputstva sa travel.state.gov,a ja sam stalno citala,pa ce ispasti dobro.

ukapirala sam da advokat radi sve isto sto i smo i mi uradili i nema garancije da ce sve brzo biti gotovo,a jos i uzme pare pored svih silinih obrazaca i prevoda koje moras da nabavljas i saljes u USA.

Ma sta ima kome da se pravdas,ja sam dva puta pokusavala za turisticku i odbili me,pa sam , evo posle sest godina od kad je moj,tada decko,a sada muz otisao,konacno,na pola puta do dobijanja vize.Ja sam gledala svoja posla,za druge me bas bolelo...

Badgerella,svaka cast,cini mi se da si ti najgore pregurala,a to je razgovor u ambasadi.

Mene to u ovoj prici najvise plasi,a pogotovu zato sto idem sama,moj muz ne moze zbog posla da dodje.

Jesi li dugo cekala i da li ti je NVC vratio sva dokumenta koja si im slala,jer pise da vracaju,pa ja cekam dok ta koverta ne stigne.

uh

pozzz

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Croatia
Timeline

Meni su turisticku vizu odbili cetiri puta u godinu i pol i, u svakom slucaju, to nije uopce utjecalo na dobivanje K1 vize. Na kraju je cak ispalo i dobro - svi su me u ambasadi znali, haha.

K1 ide obrnutim putem od CR1, ili barem mislim da je tako, pa ti mozda i nece koristiti moje iskustvo. Nasi prvi papiri (I-129F i sta vec s njima) isli su u Californiju, a onda je sve to skupa putovalo u NVC. Nismo imali srece pa smo uletjeli i u Administrative Processing i cekali 50-ak dana da proslijede papire u ambasadu u Zagrebu. Cim su papiri stigli u Zg, zvali su me da se dogovorimo oko intervjua, koji smo mi onda pomicali skoro mjesec dana unaprijed jer zarucnik nije mogao doci kad su si oni to zamislili (bas smo htjeli da i on bude prisutan, kad je vec planirao doci u posjetu otprilike u to doba). Sto se dokumenata tice, nisu nam trebali nikakvi originali sve do ambasade (trazili su rodni list i potvrdu o nekaznjavanju i nevodjenju sudskog postupka, a ja sam im donijela i potvrdu o tome da nisam udana i da se planiram udati za zarucnika, iz maticnog ureda). Nakon intervjua, vratili su mi te originale, a sebi napravili kopije. Policijske papire su zadrzali. Kad sam dosla po vizu, dali su mi kopiju lijecnickih nalaza, sliku pluca i onu zapecacenu kovertu u kojoj se nalazi..... pa, ne znam zna li itko sto je sve unutra, s obzirom da je ne smijemo otvarati. :) Mislim da su u njoj svi moguci formulari koje smo im slali, zajedno s njihovim biljeskama i original papira s lijecnickog.

Mislim da se nemas cega bojati, sto se intervjua tice. Bar tu u Hrvatskoj izgleda da nitko ziv ne trazi ove zarucnicke/bracne vize. Mene su znali po imenu kad god sam zvala ambasadu. Nisu im trebali nikakvi brojevi, sifre i sto god.

I-129F Sent: Aug 20th 2008

Interview Date: April 8th 2009, 10:30 - APPROVED!

K-1 Visa Received: April 9th 2009

POE: Aug 8th 2009, Minneapolis

Wedding: Aug 28th 2009

-------------------------------------------------------------------

Our I-129f was approved in 107 days from our NOA1 date.

Our I-129f was approved in 114 days from our filing date.

Our case spent 52 days being chewed by NVC.

Our interview took 224 days from your I-129F NOA1 date.

-------------------------------------------------------------------

AOS, AP, EAD filed: Oct 15th 2009

Biometrics: Nov 24th 2009

AP received: Dec 14th 2009

EAD received: Dec 17th 2009

Green Card received: Dec 18th 2009

-------------------------------------------------------------------

http://www.badgerella.com/forum

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline
Moje iskustvo s ambasadom u Zagrebu je stvarno dijametralno suprotno vecini s foruma. Mi smo slali papire za K1 vizu i zarucnik je bio sa mnom u ambasadi. U principu, nit' nas je tko sto pitao, niti je sve skupa licilo na intervju. Bili smo tamo mozda pet minuta i razgovor je bio skroz neobavezan i jednak, recimo, razgovoru s tetom u ducanu, dok cekas da blokira kruh i mlijeko. :)

Pa da....Moje misljenje je da COs imaju puno iskustva u intervjuisanju potencijalnih imigranata (i ostalih) i da lako procene da li nekoga moraju "da muce" :)

Btw Badgarella, vidim da si vizu nedavno dobila, pa koristim priliku da cestitam i pozelim srecan put (ako vec nisi u USA)!

USCIS

04/20/2009 I-130 sent

04/29/2009 NOA - rejected (petitioner's signature in wrong block)

04/30/2009 I-130 resent

05/11/2009 NOA1 (California Service Center)

08/19/2009 NOA2

NVC

09/08/2009 AOS bill&DS-3032 generated

09/15/2009 received in mail

09/20/2009 AOS paid

10/02/2009 AOS package&DS-3032 sent (by mail)

10/14/2009 DS-3032 received

10/16/2009 AVR msg "information missing or incomplete". False RFE!

10/25/2009 IV fee paid

10/27/2009 IV fee shows paid

10/31/2009 IV package sent

11/18/2009 CASE COMPLETE

01/28/2010 IR1 INTERVIEW

Interview moved to 01/22/2010

Visa received on 01/22/2010

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo s ambasadom u Zagrebu je stvarno dijametralno suprotno vecini s foruma. Mi smo slali papire za K1 vizu i zarucnik je bio sa mnom u ambasadi. U principu, nit' nas je tko sto pitao, niti je sve skupa licilo na intervju. Bili smo tamo mozda pet minuta i razgovor je bio skroz neobavezan i jednak, recimo, razgovoru s tetom u ducanu, dok cekas da blokira kruh i mlijeko. :)

I ja sam u ZG radila intervju (tada, jan 2007 Sarajevo nije imalo tu opciju). Isla sam sama na intervju jer je muz morao ostati u SA zbog posla - mi smo DCF-ashi pa nam je peticija odobrena na licu mjesta u Sarajevu a onda smo ostatak zavrsavali u ZG - medicinski i intervju - sve za 56 dana gotovo).

Trajalo je bas kao sto badgerella kaze, kojih 5 minuta dok sam se ispricala sa konzulicom a onda sam cekala oko 40tak minuta da mi urade vizu i dadnu dokumente za ROC, SSN (koji sam vec imala), misterioznu smedju kovertu i napomenu da ako imam ikakvih problema u braku da zovem 911?!

Intervju sam pomjerila jednom jer sam 14 decembra trebala na medicinski pregled opet u ZG ali se moralo cekati dvije sedmice na nalaze pa sam si obezbjedila intervju 8 ili 9 januara - veoma su ljubazni, odmah odgovaraju na email, bas za pohvaliti.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline
ET,ma samo opusteno,sve ce doci na svoje.Kad smo kretali u proces nisam znala da ima va dela,USCIS-ov i NVC-ov,pa kad vidim da USCIS obradjuje I-130 u Vermontu 7,8 meseci,mi smo sve skupa sjajno prosli.

Samo prati uputstva sa travel.state.gov,a ja sam stalno citala,pa ce ispasti dobro.

ukapirala sam da advokat radi sve isto sto i smo i mi uradili i nema garancije da ce sve brzo biti gotovo,a jos i uzme pare pored svih silinih obrazaca i prevoda koje moras da nabavljas i saljes u USA.

Ma sta ima kome da se pravdas,ja sam dva puta pokusavala za turisticku i odbili me,pa sam , evo posle sest godina od kad je moj,tada decko,a sada muz otisao,konacno,na pola puta do dobijanja vize.Ja sam gledala svoja posla,za druge me bas bolelo...

Badgerella,svaka cast,cini mi se da si ti najgore pregurala,a to je razgovor u ambasadi.

Mene to u ovoj prici najvise plasi,a pogotovu zato sto idem sama,moj muz ne moze zbog posla da dodje.

Jesi li dugo cekala i da li ti je NVC vratio sva dokumenta koja si im slala,jer pise da vracaju,pa ja cekam dok ta koverta ne stigne.

uh

pozzz

Ivancicas,

Verovatno su te odbijali upravo zbog toga sto su sumnjali da ces ostati u SAD-u. Decko je tamo, duga veza, da li si imala stalan posao u Srbiji, ili imovinu, druge dokaze o cvrstim vezama sa Srbijom...?

Sada, posto znaju da ces ostati tamo, prica je drugacija. Sada im je potrebno da znaju da li je vas brak pravi (ono sto ti je tada predstavljalo problem, sada je prednost), da li on moze da te izdrzava tamo, da nisi kriminalac... Sve to ste vec dokazali!

Sest godina, wow!!!!

USCIS

04/20/2009 I-130 sent

04/29/2009 NOA - rejected (petitioner's signature in wrong block)

04/30/2009 I-130 resent

05/11/2009 NOA1 (California Service Center)

08/19/2009 NOA2

NVC

09/08/2009 AOS bill&DS-3032 generated

09/15/2009 received in mail

09/20/2009 AOS paid

10/02/2009 AOS package&DS-3032 sent (by mail)

10/14/2009 DS-3032 received

10/16/2009 AVR msg "information missing or incomplete". False RFE!

10/25/2009 IV fee paid

10/27/2009 IV fee shows paid

10/31/2009 IV package sent

11/18/2009 CASE COMPLETE

01/28/2010 IR1 INTERVIEW

Interview moved to 01/22/2010

Visa received on 01/22/2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Badgerella,izvini ja totalno sludjena pa nisam cestitala.

CESTITAM,ti si pola posla obavila,sad sve ide lakse!!

Hajde pa se javi ponekad,da pijemo kafu, : )!!!

ET,ma sad i ja znam to,zasto su me odbili,student,potencijalni kandidat za ilegalan ostanak tamo,pa i nije trebalo mnogo pameti da se vidi da nema sansi,al ajde.

Ma mi smo zajedno skoro devet godina,iz istog smo grada pa sad znam da nece biti nekih problema na intervjuu,zajedno smo isli u gimnaziju(ne u isto odeljenje) i na fax,pa se lako vidi da nije brak iz interesa.

Ma od one zgrade me podilazi jeza,pa malo da smanjim tremu,ovako caskajuci sa mojim saborcima,hahhahaha.

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Croatia
Timeline
Moje iskustvo s ambasadom u Zagrebu je stvarno dijametralno suprotno vecini s foruma. Mi smo slali papire za K1 vizu i zarucnik je bio sa mnom u ambasadi. U principu, nit' nas je tko sto pitao, niti je sve skupa licilo na intervju. Bili smo tamo mozda pet minuta i razgovor je bio skroz neobavezan i jednak, recimo, razgovoru s tetom u ducanu, dok cekas da blokira kruh i mlijeko. :)

Pa da....Moje misljenje je da COs imaju puno iskustva u intervjuisanju potencijalnih imigranata (i ostalih) i da lako procene da li nekoga moraju "da muce" :)

Btw Badgarella, vidim da si vizu nedavno dobila, pa koristim priliku da cestitam i pozelim srecan put (ako vec nisi u USA)!

Slazem se, tj. mislim da im je puno lakse u zemljama gdje imaju mozda nekoliko slucajeva na mjesec (ako i toliko... nas su znali po imenu kad god smo zvali ambasadu), nego u onima gdje ih bude i nekoliko desetaka na dan.

Hvala svima na cestitkama! :)

Nisam jos u USA.. a ni necu biti negdje prije kraja ljeta. Imam jos cetiri ispita i diplomski za rijesiti, a nisam ni na poslu jos nista rekla!

Kamo cete? Mene ceka Minnesota.

Edited by Badgerella

I-129F Sent: Aug 20th 2008

Interview Date: April 8th 2009, 10:30 - APPROVED!

K-1 Visa Received: April 9th 2009

POE: Aug 8th 2009, Minneapolis

Wedding: Aug 28th 2009

-------------------------------------------------------------------

Our I-129f was approved in 107 days from our NOA1 date.

Our I-129f was approved in 114 days from our filing date.

Our case spent 52 days being chewed by NVC.

Our interview took 224 days from your I-129F NOA1 date.

-------------------------------------------------------------------

AOS, AP, EAD filed: Oct 15th 2009

Biometrics: Nov 24th 2009

AP received: Dec 14th 2009

EAD received: Dec 17th 2009

Green Card received: Dec 18th 2009

-------------------------------------------------------------------

http://www.badgerella.com/forum

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline
Badgerella,izvini ja totalno sludjena pa nisam cestitala.

CESTITAM,ti si pola posla obavila,sad sve ide lakse!!

Hajde pa se javi ponekad,da pijemo kafu, : )!!!

ET,ma sad i ja znam to,zasto su me odbili,student,potencijalni kandidat za ilegalan ostanak tamo,pa i nije trebalo mnogo pameti da se vidi da nema sansi,al ajde.

Ma mi smo zajedno skoro devet godina,iz istog smo grada pa sad znam da nece biti nekih problema na intervjuu,zajedno smo isli u gimnaziju(ne u isto odeljenje) i na fax,pa se lako vidi da nije brak iz interesa.

Ma od one zgrade me podilazi jeza,pa malo da smanjim tremu,ovako caskajuci sa mojim saborcima,hahhahaha.

Ivancicas,

Zao mi je sto ne mogu da pomognem nekim savetom, ali za podrsku i caskanje sam tu :) Uostalom, pola ovog puta su informacije, a drugi deo podrska – podjednako su vazni i jedno i drugo! Mislim da ce sve biti ok, ali znam da covek ne moze da se opusti dok sve ne bude gotovo, a onda sledi odlazak, pa prilagodjavanje zivotu tamo....the journey never ends....

Moje iskustvo s ambasadom u Zagrebu je stvarno dijametralno suprotno vecini s foruma. Mi smo slali papire za K1 vizu i zarucnik je bio sa mnom u ambasadi. U principu, nit' nas je tko sto pitao, niti je sve skupa licilo na intervju. Bili smo tamo mozda pet minuta i razgovor je bio skroz neobavezan i jednak, recimo, razgovoru s tetom u ducanu, dok cekas da blokira kruh i mlijeko. :)

Pa da....Moje misljenje je da COs imaju puno iskustva u intervjuisanju potencijalnih imigranata (i ostalih) i da lako procene da li nekoga moraju "da muce" :)

Btw Badgarella, vidim da si vizu nedavno dobila, pa koristim priliku da cestitam i pozelim srecan put (ako vec nisi u USA)!

Slazem se, tj. mislim da im je puno lakse u zemljama gdje imaju mozda nekoliko slucajeva na mjesec (ako i toliko... nas su znali po imenu kad god smo zvali ambasadu), nego u onima gdje ih bude i nekoliko desetaka na dan.

Hvala svima na cestitkama! :)

Nisam jos u USA.. a ni necu biti negdje prije kraja ljeta. Imam jos cetiri ispita i diplomski za rijesiti, a nisam ni na poslu jos nista rekla!

Kamo cete? Mene ceka Minnesota.

Badgerella,

Ja cu biti na potpuno suprotnom kraju. Moj suprug je trenutno u Pensilvaniji, ali bi uskoro trebalo da se preseli u Teksas (zbog posla). Zavidim ti, ne volim vrucine :) Nadam se da necemo tamo ostati dugo...

USCIS

04/20/2009 I-130 sent

04/29/2009 NOA - rejected (petitioner's signature in wrong block)

04/30/2009 I-130 resent

05/11/2009 NOA1 (California Service Center)

08/19/2009 NOA2

NVC

09/08/2009 AOS bill&DS-3032 generated

09/15/2009 received in mail

09/20/2009 AOS paid

10/02/2009 AOS package&DS-3032 sent (by mail)

10/14/2009 DS-3032 received

10/16/2009 AVR msg "information missing or incomplete". False RFE!

10/25/2009 IV fee paid

10/27/2009 IV fee shows paid

10/31/2009 IV package sent

11/18/2009 CASE COMPLETE

01/28/2010 IR1 INTERVIEW

Interview moved to 01/22/2010

Visa received on 01/22/2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Croatia
Timeline

Navodno te vrucine tamo nisu iste kao kod nas. Temperature su visoke, ali nema vlage u zraku kao u nasim krajevima pa se sve lakse podnese. A i imaju i bolji air conditioning, ono, i u gradskom prijevozu i svagdje drugdje. ;)

U Minnesoti je hlaaaaadno, sve do -30 preko zime, a i vise. Brrrr. Nisam ni ja luda za ekstremnim vrucinama, ali, pobogu, smrznut cu se. :D

I-129F Sent: Aug 20th 2008

Interview Date: April 8th 2009, 10:30 - APPROVED!

K-1 Visa Received: April 9th 2009

POE: Aug 8th 2009, Minneapolis

Wedding: Aug 28th 2009

-------------------------------------------------------------------

Our I-129f was approved in 107 days from our NOA1 date.

Our I-129f was approved in 114 days from our filing date.

Our case spent 52 days being chewed by NVC.

Our interview took 224 days from your I-129F NOA1 date.

-------------------------------------------------------------------

AOS, AP, EAD filed: Oct 15th 2009

Biometrics: Nov 24th 2009

AP received: Dec 14th 2009

EAD received: Dec 17th 2009

Green Card received: Dec 18th 2009

-------------------------------------------------------------------

http://www.badgerella.com/forum

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

ET,pa ti ces mi biti skoro pa u komsiluku!!!moj suprug je na Floridi,ali ja je nesto ne volim,cula sam da ume da bude bas vruce i vlazno,skoro pa se jedva dise.

Ma samo da mi odemo tamo,pa cemo se lako seliti sa jednog kraja na drugi,pa da se nadjemo negde u sredini,da se upoznamo.hahahhahahhahaha

ET,sta god te muci,pitaj,ja sam tu,sveza sa info,da pomognem da sto bezbolnije preguras ovu USA papirologiju, :goofy:

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...